anadolu yakası nöbetçi tesisatçı

Anadolu yakası nöbetçi tesisatçı ile gece açık tesisat servisimiz 99 TL  servis ücreti ile hizmet vermektedir. Anadolu yakası su kaçağı tespiti ekipleri ile en ekonomik fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Gece Açık Tesisatçı

Anadolu yakası nöbetçi tesisatçı ile artmaya devam eden bir tesisat problemi sizce nasıl ortadan kalkabilir. Birer damla şeklinde birkaç saniye de bir defa borudan sızan kaynar derecedeki bir su beton içlerine girdiğinde sizce tamamen buharlaşarak ortadan kalkabilir mi? Biz bunun bu şekilde olmayacağını pek çok tecrübemiz ile test ettik. Soğuk su dolu bir kovayı duvar kirişlerine dökerseniz fazla aşındırmaz fakat bulduğu yoldan akmaya devam eder. Sıcak su ise aşındırma yapar ve üstelik bu devamlı olarak geliyorsa problem biraz da büyük olabilir.

Anadolu yakası nöbetçi tesisatçı ile evinizin koruma alanına alınması çok zor bir şey değildir. Metal boruların içinde kalan ve sıcak suların hatlara dağılması ile devam eden bu süreçte su kaybı yaşayarak, kombi ayarınızı biraz daha azaltmak veya alakalı cihazın teknik servisini arayarak çözüm aramak zorunda değilsiniz. Belki tek sorun su eksikliği yani kombi basıncının düşmesi nedeniyle cihazın arıza şeklinde uyarı vermesi olabilir. Profesyonel olarak yardım almak için öncelikle hatların tam analizin tamamen tadilat gibi bir ihtiyaç oluşmadan yapılması gerekiyor. Uzman teknisyenlerimiz ile kanallardaki tam dolu şekilde akması gerektiğinden daha az şekilde akan ve buradaki kaçakları izlememize yarayan bir araç yani termal kamera ile biz sorunları zaten kısa sürede buluyoruz.

Anadolu yakası nöbetçi tesisatçı gece açık tesisatçı ile boru parçalanması, sızdırması vakalarında gerek sıcak gerekse soğuk sistemlere ait ne kadar sorun varsa bizlere mutlaka intikal ettiriniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA