üsküdar selamiali su kaçağı tespiti

Üsküdar Selamiali su kaçağı tespiti evlerde meydana gelen su borusu patlaklarını hiçbir kırma dökme yapmadan kameralı cihazlarla su arıza tespiti hizmeti vermektedir. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Üsküdar’ın tüm semtlerine servis göndermekteyiz. Geleneksel yöntemleri bir kenara bırakan Selamiali su kaçağı tespiti firması son teknoloji cihazlarla en az hasar ve maliyetle sizlere hizmet vermeyi ön planda tutmaktadır. Kaçak bulma cihazlarının hepsini bünyemizde bulundurmaktayız. Çünkü hasarın ne olduğunu tam olarak bilmediğimiz için sizleri de mağdur etmemek için cihazların hepsini bütün araçlarımızda barındırmaktayız. 

Selamiali Su Kaçağı Bulma Firmaları

Selamiali su kaçağı tespiti borularda meydana gelen su sızıntılarını hızlı , kolay ve garantili bir şekilde bulan firmadır. Borularda ki hasarların bazıları birbirlerine benzemez bu hasarlarda borunun neyden olduğu da önemlidir. Mesela plastik borularda hasarlar borunun yaz aylarında genleşmesinden ve yüksek sıcaktan dolayı borunun bazı kısımlarının erimesinden dolayı su sızıntısına yol açar. Eski yerleşim yerlerinde ise demir borular kullanılır bu demir borular zamanla küflenerek ve çürüyerek kaçaklara ve borunun artık kullanılamaz hale gelmesine neden olur. Bundan dolayı demir boru evinizde hala bulunuyorsa onları plastik boru ile değiştirmenizde fayda olduğunu söylemek gerek. Kırmadan su kaçağı tespiti sizler için az maliyetli bir iştir. Tecrübesiz ustalar tesisata fazlasıyla zarar vererek deneme yanılma yöntemi ile kaçağı bulmaya çalışırlar. Deneyimli ve kameralı tesisatçı usta becerisinden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Üsküdar Selamiali su kaçağı tespiti yaptıktan sonra onarımını isterseniz yaptıracağınız firmadır. Su kaçağı tespiti yaptıktan sonra ustalarımız sizlere kaçağın hasarına göre bir fiyat biçerler bu fiyat doğrultunda isteğiniz dahilinde onarım yapılır isterseniz ise yapılmaz. Ucuz fiyat garantisi için bizlerle irtibata geçiniz. 0216 612 55 90 numaralı telefondan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA