kayışdağı su kaçağı tespiti

Kayışdağı su kaçağı tespiti firması olarak kameralı robot su kaçağı tespiti cihazları ile su sızıntılarını hızlı ve pratik bir şekilde onarmaktayız. Kayışdağı su kaçağı bulma firmamız su kaçağını önleyen cihaz kullanan firmadır. Küflenen, su akıtan, kötü koku yayan duvar gibi sayısız sorunlar tesisat, gider boruları gibi alanlardaki sızıntıları işaret ediyor olabilir. Örneğin, üst katın çamaşır makinesi giderinde su kaçağı varsa ve alt kata akıtıyor ise o kata giderek hiçbir beton parçasını kırmadan atık kanalına takılacak kamera ile plastik borularda kaçak olup olmadığına bakabiliriz. Bu küçük bir örnek olup, farklı tesisatlar için yine akılcı cihazları kullanmaktayız.

Kayışdağı Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Ataşehir Kayışdağı su kaçağı tespiti kamerayla gider boru patlaklarını kırmadan bulan tesisatçıdır. Gider borusunda patlak varsa sızdırma değil daha çok yoğun atık su kaçakları olur. Apartmandan lağım kokuları geliyor , tuvalet devamlı kokuyor yapıyor gibi sorunlar karşınızda duruyor olabilir. Koku tespit cihazları ve özellikle tuvalet , lavabo , banyo gideri gibi lağım kanal ağızlarını kullanarak gider borusunu kırmadan atık su kaçıran gider borularını bulma işlemleri metrelerce özel kameralar kullanılarak yapılabilir. Çözüm de bu araştırma sonucunda ortaya çıkacaktır. Firmamız su kaçağı bulma kamerasıyla tesisat su kaçaklarını bulan firmadır. Kalorifer , kombinin su kaçağı yaptığı nasıl anlaşılır? Kalorifer kombi su kaçaklarının en bariz belirtisi duvar , fayans , parkede kirlenme , sararma ve su akıntısı olabilir. Hemen termal kamera o yüzeylere tutularak tesisat geçen noktalar bulunur ve sızıntı alanları keşfedilir. Yine kırmadan analiz tekniği her iki tesisat için basınç testi yapılmasıdır. Onarım için tadilat veya onarıcı ilaç kullanılır. Her iki şık içinde kırmadan su kaçağı bulan firmalar olarak su arıza tespiti yapan ustalar ekibimizin kararı etkili olacaktır.

Kayışdağı su kaçağı tespiti işlemlerinde garantili bir şekilde tespit ve onarım işlemi yapan firmadır. Bu garantili işlem sayesinde yaptığımız işin arkasında olduğumuzu göstermekteyiz. Her bir tespit ve onarım aşaması için 1 yıl boyunca garanti vermekteyiz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan Ataşehir Kayışdağı su kaçağı tespiti  firmamıza ulaşabilir ve servis oluşturabilirsiniz.

İçerenköy, Ataşehir Su Kaçağı Tespiti, Kayışdağı Caddesi, İstanbul/Ataşehir/İstanbul

Kayışdağı, Su Kaçağı Tespiti İstanbul, Uslu Caddesi, Ataşehir/İstanbul

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA