Tuzla Orhanlı Su Kaçağı Tespiti

Tuzla Orhanlı su kaçağı tespiti firması olarak kırmadan dökmeden noktasal tespit ile robotla su kaçağı tespiti servisi vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Tuzla semtine kameralı su kaçağı tespiti yapmaktayız.

Orhanlı Kameralı Su Kaçağı Bulma

Tuzla Orhanlı su kaçağı tespiti asansör boşluğunda su taşkını ve asansörün su içinde kalması şikayetlerinde destek üretebilir. Asansör belli bir boşluk alan içerisine döşenmiş sistemdir. Tavandan, duvarlardan veya zeminden gelen sular ile asansör su içinde kalabilir. Önemli olan onların tam olarak nereden sorun yaşadığını bulmaktır. Tuzla Orhanlı su kaçağı tespiti ıslak duvar ve fayansların neden böyle olduğunu araştırmak için çoklu araştırmalar yapar. Bina şebeke suyu borularında kaçak arama çalışmalarında su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerimiz boru sistemlerindeki sızdırma boyutu var mı yok mu sorularını araştırır. Sızıntı varsa örneğin test pompalarını denerken onu mutlaka fark etmemiz gerekli ki kaçak su tespiti çalışmasında kimyasal kapatıcılar ile plastik boru sistemlerini içten onarım yapma gibi işlemler burada öne çıkmaktadır. Bahsettiğimiz ürünün işe yaradığını anlamak için uygulama sonrasında biraz beklemek, sistemlere yeniden su yüklemesi yapmak ve ölçümler ile karar vermek lazımdır. Biz günlerce sürece türde tadilatlar değil, tam aksine aynı gün tamamlanacak çalışmaları hedefleriz.

Tuzla Orhanlı su kaçağı tespiti yeni apartmanda atık suyun kaçak yaptığı yeri bulmak için su kaçağı bulan firmalar profesyonel çalışmalar alanına dahil edilebilecek kameralı su kaçağı tespiti teçhizatlarını kullanmaktadır. Kanal yapıları dar olsa da oraya rahatlıkla geçebilecek kameralar yerleştirilmesi zor değildir. Hem tıkanma sebeplerini hem de kırılan veya küçük de olsa sızma yapan boru sistemlerini anlamak için çok iyi metottur.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA