Kadıköy Zühtüpaşa Su Kaçağı Tespiti 49 ₺ 0216 612 55 90

Kadıköy Zühtüpaşa su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak kırmadan robotla su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri veriyoruz. Su kaçağı tespiti Anadolu yakası Kadıköy şubemiz aynı gün içinde Zühtüpaşa mahallesi halkına arıza tespit hizmeti vermektedir.

Zühtüpaşa Cihazlı Tesisatçı

Zühtüpaşa su kaçağı bulma özel kimyasalları kullanarak çatlaklardaki kılcal hasarları gidermek için kameralı su kaçağı tespiti cihazı ve buna bağlı bazı boru aktarım sistemleri kullanır. Bizim yaptığımız yöntemler ile dıştan en ufak bir kırılma meydana getirmeden tam anlamı ile atık geçen her bölgeye ulaşan su kaçağı cihazları ile en yenilikçi yöntemlerle çözüm bulmaktır. Kadıköy Zühtüpaşa su kaçağı tespiti minimal hasarlar ile fayda sağlayabileceği yöntemlerden bir tanesi de apartman içi su depolarındaki vakalardır. Su kalitesinin giderek kirlenmesi daire sayısı bakımından biraz artmaya başlamışsa sorun küçük değil ilerlemiş demektir. Zaten tat bakımından da randıman alınamaz. Bizler Kadıköy su kaçağı bulan firmalar statüsünde olmamızdan dolayı eğer sızıntı bölgesinden itibaren hava artışı boru içlerinde başlamış oraya çamur, toprak gibi maddeler girmeye başlamış ise yerlerini bulabiliriz. Bunu basınç pompaları ile kırmadan su kaçağı tespiti diyebileceğimiz teknik ile yapıyoruz ve bazı önemli testleri içermektedir. Zaten testlere başlarken anormallikler hemen gün yüzüne çıkacaktır. Nasıl fayans altından veya parkenin biraz aşağısına yerleştirilmiş bir hattan su devamlı geliyorsa onlar için de termal cihaz ile yalnızca bakarak ve yukarıdaki test eşliğinde net cevapları sizlere sunabiliriz.

Kadıköy Zühtüpaşa su kaçağı tespiti uzman kuruluşu su kaçağı bulan tesisatçı alanında profesyonel çalışmalara imza atmakta ve tekrar oluşmayacak düzeyde su sızıntısı şikayetinizi tamamen durdurma amacı gütmektedir. Müşteri temsilcinize ulaşmak için bizleri arayınız.

 

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA