kadıköy rasimpaşa su kaçağı tespiti

Kadıköy Rasimpaşa su kaçağı tespiti Su kaçak bulma makine ile noktasal tespit yaparak su kaçağını tespit etmektir. Bilgisayarlı cihazlar ve kameralı cihazlar ile su kaçağının yerini kesin olarak bulmaktayız. Su kaçağı ararken evinizin hiçbir yerini kırmıyoruz. Hiçbir fayans , mermer ve duvara zarar vermeden noktasal tespit yapıp su sızıntısının yerini bulup sadece o noktanın borusunu tamir edip eskisinden daha kaliteli bir şey elde ediyoruz. Su kaçağı tespitinde deneyimli ustalarımız sizlere en uygun maliyet ve en az hasarla servis vermektedirler. Kombi su kaçakları , atık su , temiz su , ana şebeke hatları vs. gibi sorunlarda son teknoloji cihazlarla patlak boruyu bulup onarımı yapmaktayız.

Rasimapaşa Su Arıza Tespiti

Rasimpaşa su kaçağı tespiti olan bölgede ses dinleme cihazını kullanmak en sağlıklı tespitlerden bir tanesidir. İlk olarak tesisatın içine basınçlı su ve basınçlı hava basıyoruz. Böylece kaçak yeri kendini hemen belli ediyor. Ondan sonra ses dinleme cihazımızı kullanarak kaçağın nereden kaynaklandığını bulup su sızan bölgeye ufak bir kırma işlemi uyguluyoruz. Kırma işlemini uyguladıktan sonra ustalarımız hasarın ne kadar büyük veya da küçük olduğunu bulup sizlere bir onarım fiyatı sunuyorlar. Sunulan onarım fiyatı eğer sizlere makul gelirse onarımını profesyonel ustalarımız yapar , fiyat makul gelmez iste tanıdığınız bir tesisatçıya daha makul bir fiyata yaptırabilirsiniz. Yaptığımız işlem sonunda su sızıntısı bulunan bölge garantimiz kapsamındadır. 1 yıl içerisinde tekrar o bölgeden bir sızıntı söz konusu olursa tecrübeli ustalarımız hiçbir ücret talep etmeden ücretsiz olarak onarımını yapacaklardır. Eski yöntem kullanan firmaları çağırıp gereksiz maliyet ve hasar çıkartmaktansa son teknoloji kullan Çözüm Tesisat‘ın kameralı tesisatçıları çağırınız.

Kadıköy Rasimpaşa su kaçağı tespiti işlemi gerekli tecrübe ve son teknoloji cihazlar ile birleşince ortaya eskisinden daha iyi bir tesisat çıkmaktadır. Sizlere modern ve kaliteli hizmet verebilmek için 10 yıla aşkın bir süredir hazırız. İstanbul’un tüm ilçelerine en kısa süre içerisinde servislerimizi göndermekteyiz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA