Sancaktepe Ferhatpaşa Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Ferhatpaşa su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan cihazla su kaçağı bulma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sancaktepe semtine hizmet vermekteyiz.

Ferhatpaşa Cihazla Su Kaçağı Bulma

Sancaktepe Ferhatpaşa su kaçağı tespiti son teknoloji cihazlarla su sızıntısını kırmadan bulma işlemi yapmaktadır. Cihaz taraması ile su sızıntı araştırması günümüzde tadilat ve işçilik maliyetlerini bir hayli düşürmektedir. Ses dalgalarını toplayıcı bir cihaz ile araştırma yapabiliriz. Banyo zemininden devamlı su sesi geliyor ise o alanda direkt akustik ses detektör taraması yaparız. Zemindeki su seslerinin en yoğun ve belirgin olan yüzeyinde mutlaka cihaz ekranına anormal rakamsal değerler gelecektir. Bu bölgede sınırlı kalacak onarımlar ile tadilatı da sınırlı tutarak çözüm üretmemize ne dersiniz? Sancaktepe Ferhatpaşa su kaçağı tespiti cihazlarla bahçe toprağında su sızıntısı araştırması yapabilir. Bahçe toprağından devamlı su geliyor ise toprak altında patlayan su borularını bulmak için araştırmayı az önceki bahsettiğimiz cihaz ile yaparız. Beton yüzeylerde direkt o yüzeye temas eden ses dalgalarını toplayan ünite, toprak alanlarda ise biraz mesafeli aralıklı tuttuğumuz prob kullanırız. Toprak altındaki tüm ses dalgaları metrelerce aşağıdaki sızıntı olsa da cihaza yansıtılır. Bahçe sulama, havuz su tesisatında kaçak veya farklı sorunlar olabilir. Ekiplerimiz araştırmayı yapıp, problem saptadığı noktada delinmiş, kırılmış su tesisatını onarmaya geçerek sorunları aşmanızı sağlayacaktır.

Sancaktepe Ferhatpaşa su kaçağı tespiti cihazlarla lavabo gider kanalında atık su sızıntısını kırmadan bulma işlemleri yapabilir. Özel kameralı su kaçağı tespiti cihazı ile su kaçağı bulan firmalar olarak lavabo gider suyunun alt kata su sızıntısı gibi sayısız varyasyonları araştırılabilir. Kameralı alıcılar kanala yerleştirildikten sonra gözlem yapılması ve kanaldan görüntüleri alması ile sızdıran noktaları da bulabiliriz. Geniş bir alanda tadilat mı? Cihazla hasarsız analiz ve sorunun olduğu bölgede sınırlı tadilat mı? Kararı size bırakıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA