Tuzla Tepeören Su Kaçağı Tespiti

Tuzla Tepeören su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak nokta tespiti ile kırmadan dökmeden robotla su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Tuzla semtine servisimiz bulunmaktadır.

Tepeören Su Kaçağı Bulan Firmalar

Tuzla Tepeören su kaçağı tespiti su borularında tamir imkanı veren su kaçağı bulan tesisatçı ekipleridir. Kaçak su tespiti nasıl yapılır? Şebeke dağıtım borularındaki minimal su kayıplarını anlamada su alınıp, hava basılması ile test pompaları kullanılır. Sızdırmazlık testlerinden hangi sistem belirti vermiş ise kimyasal ekleyerek oradaki tüm oluşumları, sızdırmaları durdurabiliriz. Tuzla Tepeören su kaçağı tespiti delilleri ve cihaz göstergeleri ile işlem yapmaktadır. Şüpheli su kayıplarını araştırmak için farklı cihazlar kullanabiliriz. Küvetin her kullanımda tıkanmasını açmak için su püskürtebilen cihaz desteğimiz olduğu gibi kameralar ile de sızan bölgeleri hızlıca görebiliriz. Küvet giderindeki kaçak yapan boruyu su kaçağı bulan firmalar olarak hemen değiştirebiliriz. Daha az fayans kırılması ile alt kata su kaçağı problemini onarabiliriz. Kombi sıcak su üretir. Zeminden veya duvardan sular bataryalara taşınır. Biz bu hat üzerinden termal cihaz ile bakarız. Isı göstergeleri ve tam sızma yerlerini görünceye kadar bir analizden bahsediyoruz. Ardından alakalı bölgelerde onarımlar ile işlem devam eder.

Tuzla Tepeören su kaçağı tespiti boruda kaçak arama cihazları ile kameralı su kaçağı tespiti yapabilir. Tuvalet su arıza tespiti gibi en çok rastlanan problemlerde lağım borusu geçen alanlarda kameralar ile metrelerce araştırma ve bakma işlemi yapabiliriz. En net hali ile tüm bilgiler ve görüntüler cihaz ekranına yansır ve onarılacak borularla alakalı hemen ekiplerimiz harekete geçerler.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA