Paşamandıra Su Kaçağı Tespiti

Paşamandıra su kaçağı tespiti firması yapan cihazlı tesisatçı firmamızda makinalı robotlarla su kaçağı tespiti bulma servisi vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Paşamandıra su kaçağı bulma servisi olarak Beykoz ilçesine hizmet vermekteyiz.

Paşamandıra Robotla Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Paşamandıra su kaçağı tespiti gizli ve sessiz damlayan su borularında kaçak yerini bulmak ve onarmak için test pompaları ile analiz ve kimyasal sıvılar ile içten onarım yapabilir. Burada uzun uzun anlatmaya değinmeyeceğiz ama yüzeysel olarak bu konudaki aşamaları sizlerle paylaşalım. Paşamandıra su kaçağı tespiti zorlu görevlere alışıktır. Her “su sızıntısı gürültülüdür” diye bir kural yoktur. Bazıları son derece sessiz olur ve bulunması zordur. Elbette firmaca teknolojiye yatırım yaptığımızdan dolayı bizim için zor değil. Bazı su boruları mühürlemeleri yapıp, suyun bulunduğu soğuk su sistemlerine onun yerine hava eklemesi yaparız. Eğer analiz yaptığımız boruda su sızıntısı bir noktadan sonra hava basılma işleminin durması gerekir değil mi? Sonuçta havanında kaplayabileceği bir alan vardır ve fazlası olmaz. Bu aşamaya gelirsek o boruda sorun yok demektir ve diğer boruları test ederiz. Eğer sorun varsa su kaçağı bulan tesisatçı uzmanlarımız cihaz ile hava basma işlemine devam eder. Çok küçük de olsa bu işlem sürer diyebiliriz. Buradan anlıyoruz ki boruda kılcal da olsa kaçak var. Bazen ise hava basma miktarı saniye başına daha fazladır. Hemen kimyasal sıvıyı hazırlar ve sisteme yönlendiririz. Kaçak olan noktalara geldiğinde orada tıpkı dolgu gibi durur ve plastiği tıkar.

Paşamandıra su kaçağı tespiti günün her saati açık su kaçağı bulan firmalar arasındadır. Özel gelişmiş yaylı gider içi kamera ile yani kameralı su kaçağı tespiti sistemleri ile lağım borusu plastiği içinden tıkanma yapan atıkların yerlerini bulabilir. Kırılan atık borusu yerini betonu delmeden, zarar oluşturmadan bulabilecek bir ekipmandır.

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA