su kaçağı tespiti yenibosna

Su kaçağı tespiti yenibosna firmamız ekonomik avantajları ile bu sene de hizmet kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Yenibosna bölge servis numaramız 0212 544 36 75 tir.

Su Kaçağı Tespiti Anadolu Yakası Yenibosna Servisi

Su kaçağı tespiti yenibosna duvarlara sabitlenen ve ister eski isterse yeni nesil radyatörler olsun kış aylarına doğru radyatörlere “su basılma” günlerinde tam kapasite dolmuyorsa sorunun ne olduğu hakkında konuşmak istiyoruz. Yenibosna su kaçağı tespiti telefon numaramızı arayan bazı müşterilerimiz için özellikle açıklama yapmak istiyoruz. Peteğin içi temiz ise su her daireye eşit şekilde dolması gerekir. Binanızda bunun olmadığını düşen oda sıcaklıklarından anlayabilirsiniz. Ayrıca peteklere kendiniz su eklemesi yapamıyorsunuz ve oldukça zordur ve etrafı kirletebilir. Sorunun diğer boyutu kalorifer kazanı yanında bulunan su deposundan alınan suyun bir bölümünün peteklere giderken sızdırılmasıdır. Banyonuzda havlupanı indirerek, kontrollerin yapılmasını teklif ediyoruz. Bizlere mutlaka ulaşın.

Avrupa Yakası Yenibosna Su Kaçağı

Yenibosna su kaçağı tespitinde azımsanmayacak kadar çok evde bulunan zeminden ısıtmalı sistemlerdeki olası su kaçakları hakkında konuşmak istiyoruz. Yenibosna su kaçağı cihazlı tesisatçılarımız bu sistemi gördüklerinde kesin tanıyı daha kolay söyleyebileceklerinden eminiz fakat şehir şebekesinden gelen tesisata dolan suların belki evinizin bir bölümünde sızıntıya uğraması bir ihtimaldir. Olasılıklardan bir tanesi de bazen bu sistemi kombi ile çalıştıran ev sahipleri vardır ve kombiye yeterince su dolmuyor ise yine ısınmada sıkıntı yaşanacaktır. Kapalı devre sistemlerin içini açmak mümkün değil yalnız su hatlarını inceleyerek, garantili onarım yada temizlik yapılarak ve varsa sudan kaynaklanan bir müşkülat ortadan kaldırmayı vaat ediyoruz ve servis ücretlerimizi ofislerimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Kombi su kaçağı uyarısı yapıyor, sorun nedir?

Kombiye yeterince su dolmuyorsa, tam kapasite beslendiğinden emin olmalısınız. Kombi parçalarından su bölümünde ölçüm yapan cihazın arızalanması ve yanlış tespitte bulunması da bir ihtimaldir. Kombi markanızın el kitapçığında hata kodunun anlamını araştırın ve teknik servisi arayabilirsiniz. Ayrıca su kaçağı tespiti yenibosna kombinin beslendiği tatlı su kaynağı olan şehir şebekesi ile alakalı araştırmalarını da yapabilir. Eğer duvar ve tuğla aralıklarında su toplanmış ise 1-2 saatte teşhis ve aynı günde onarım yapabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA