Ümraniye Huzur Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Huzur Mahallesi su kaçağı tespiti yapan cihazlı su tesisatçı firmamızda kırmadan robot aletle su kaçağı bulma ve tamir servisi verilmektedir. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası Ümraniye şubemizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Huzur Mah. Cihazla Su Kaçağı Servisi

Ümraniye Huzur mahallesi cihazla su kaçağı bulan tesisatçı ile batarya şebeke suyu damlatma, akıtma, suyun bataryadan fışkırması gibi küçük problemlerde bile bizleri arayabilirsiniz. Ayrıca rezervuar su arıza tespiti, şamandıra çalışmama problemi, su tankının taşması, rezervuarın veya klozetin içinden atık kokularının gelmesi gibi şikâyetlerde de incelemelerde bulunabiliriz. Öyle ki yalnızca atık kanalı örneğini vermek gerekirse bu bölgelerin içinde istediğimiz bir mesafeye rahatlıkla kameralar ile gidebilmekte ve 30 metreye varıncaya kadar araştırma yapabilmekteyiz. Ümraniye Huzur Mahallesi su kaçağı tespiti ile duvar ve fayansın arkasındaki boru sistemlerini kırmadan araştırabilecek olan kameralı su kaçağı sistemleri ile yerleri rahatlıkla bulunabilir. Örneğin, betonun ve fayansın altına döşenmiş petek borularının sızdırma yapıp yapmadığının araştırılması termal cihazlar ile uygulanabilir. Bu sistemlerin içine sıcak su göndeririz ve hemen ısınma derecelerine, kirli bölgeleri, paslanan petek borusu analizi, damlatma yeri gibi pek çok işlemi yapabiliriz. Ayrıca damlatan petek boruları için kesin çözüm arıyorsanız öncelikle içinin tamamen cihazımız ile temizlenmesi ve sızdıran bölgeye denk geldiği anda sertleşen bazı kimyasalların kullanılması gibi adımları mutlaka önermekteyiz.

Ümraniye Huzur Mahallesi su kaçağı tespiti ile her türlü adımın garantili sunulduğunu unutmayınız. Evin içinde sırf su damlaması var diye kırılacak ve tahribat oluşacak gibi kaygılarınızın farkındayız. Yalnız elektronik cihaz ile araştırmanın en ufak bir yan etkisi olmadığı gibi bu tür çalışmaların sonucunda tadilat gibi seçeneklerin çok sınırlı kalacağını da lütfen unutmayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA