Pendik Dumlupınar Su Kaçağı Tespiti

Pendik Dumlupınar su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden son teknoloji cihazlar ile su kaçağı tespiti bulma servisi vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Pendik semtine hizmetimiz bulunmaktadır.

Dumlupınar Cihazla Su Kaçağı Bulma

Pendik Dumlupınar su kaçağı tespiti hasar almış boruyu değiştirebilir. Bulmak için ise her yeri kırma gibi tekniklere gitmez. Bunun yerine cihaz sinyallerine güvenmekteyiz. Çok sayıda binalarda bu tür işlemlerde bulunduk ve müşterilerimiz hep memnun kaldılar. Aslında örnek problemler ile su kaçağı bulan firmalar nasıl yapıyor, nasıl buluyor, hangi cihazları kullanıyor, garantili onarım yapılıyor mu, sorun düzelir mi gibi birkaç sorunuza cevap verelim. Pendik Dumlupınar su kaçağı tespiti onarım, tesisat düzeltmelerde garanti vermektedir. Bunu süreler olarak ifade ederiz ve fatura tarihlerinden itibaren başlar. Eğer kameralı su kaçağı tespiti sistemini kullanacak olsaydı bunu kanalizasyon sistemlerinde denerdik. Çünkü son derece uzun 30 metreyi aşkın kabloları ile atık sistemlerinde çatlamaları buluruz ve onarım da hemen başlar. Eğer ki parke veya fayans içinden gelen sıcak, ılık su şikayetlerinde su kaçağı tespiti cihazı açısından termal cihaz kullanacak olsaydık oradaki tüm ısıya dair oluşumları anlık analiz eder ve sızma yerlerini kızıl ötesi sinyaller aracılığı ile hemen bulurduk. Her iki teknikte araştırma safhasında en ufak tahribat olmaması sizce de güzel değil mi?

Pendik Dumlupınar su kaçağı tespiti boru tesisat onarımlarını iki farklı çerçevede yapabilen su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerine sahiptir. Bazı sıvı ürünlerin içeriği boruların iç katmanlarındaki küçük sızmaları katılaşma özelliği ile kapatmaktadır. Bazı türlerdeki vakalarda bunlar işe yaramaz ve az önce anlattığımız birkaç teknik ile yerleri bulunup en az hasar verilmesi ile orada bazı parçalarda değişimler yapıp, son testleri uygularız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA