Pendik Yayalar Su Kaçağı Tespiti

Pendik Yayalar su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden nokta tespiti ile cihazla su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Pendik semtine servisimiz bulunmaktadır.

Yayalar Kameralı Su Kaçak Tespiti

Pendik Yayalar su kaçağı tespiti atık su borusunda kırılan yeri cihazla bulan tesisat firmasıdır. Tesisat içinde basınç yükseldiği zaman kırılmalar olabilir. Gecenin bir vakti yoğun olarak tesisattan su akıntıları görülebilir. Yerleri detektör taramaları ile bulunup onarılabilir. Atık su kanalındaki kaçağı bulmak için kameralı su kaçağı tespiti sistemlerinden yararlanırız. Her iki kaçak türü de birbirinden farklıdır. Araştırmak için kırmadan su kaçağı tespiti alanında gider içi kamera sistemleri kullanılır. Pendik Yayalar su kaçağı tespiti atık su borusu kaçak yerini koku tespit cihazlarıyla bulma işlemi yapmaktadır. Gider boruları kısa bir yatay ve çoğunlukla dikey olarak döşenir. Su arızası bulma yüksekten düşen kesici bir nesne veya gider borusunun altında boşluk olması gider kanalında çökme kırılma sorunlarının yaşanmasına neden olabilir. Ekiplerimiz bunu araştırmada ve tıkalı atık borularını bulmada gider içi kamera sistemlerini direkt kanal ağzından zararsız şekilde gönderir ve metrelerce gözlem yapar. Su kaçağı bulan tesisatçı sorun bulunduktan sonra onarım başlayacağı için cihazla su kaçağı tespiti araştırma durumunda fazla aceleci davranmadan tüm sorunları yarım saat kadar vakitte alarak hasarlı kısmın onarımına odaklanmaktayız.

Pendik Yayalar su kaçağı tespiti atık borusunda pis su sızıntısı arama cihazları kullanılır. Kırılan gider borusu nasıl onarılır? Gider borusunda sızıntıyı ilaçla kapatma tekniğinin yanı sıra kırılmış bir parça varsa tadilat gereklidir. su kaçağı fiyatları işte bu cihazlar ile bunu da sınırlı hale getirmekte ve değiştirilen gider borusu için garanti veren tesisat firması olarak tam çözümler için bizi aramanızı istiyoruz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA