beykoz kavacık su kaçağı tespiti

Beykoz kavacık su kaçağı tespiti yapan kameralı su tesisatçıları için bizimle iletişime geçebilirsiniz 0216 612 55 90 su kaçağı bulma servisi telefon numaramız. Su kaçağı Anadolu yakası şubesi Kavacıkta bulunmaktadır.

Kavacık su kaçağı tespiti kamera sistemleri ile yapılmaktadır daireden alt kata su akıntısı var ise bizi arayarak noktasal su kaçağı bulma servisi alabilirsiniz. Temiz su borularında ve atık su borularında kontrol yapacak cihazlara sahibiz ayrıca tamiri için ayrı usta aramaya gerek kalmadan işlerinizi tek kalemde hallediyoruz.

Su Kaçağı Tespit Bulma Servisi

Beykoz kavacık su kaçağı tespiti kırıp dökme yapmadan su tesisat çürüme yerini bulan servistir. Su borusunda arıza tespiti, kaçağın yerini bulmak için eski tekniklerde işçilik masrafları oldukça fazladır. Tesisat kaçağı araştırması için tecrübesi insanlar büyük miktarda tadilat masrafı çıkartmaktadır. Fakat işin içine tarama fonksiyonu gelişmiş olan cihazlar girdiğinde su kaçağı bulan tesisatçı deneyimleri ile kaçak su tespiti kısa sürede hatasız olarak yapılabilir ve onarımlar da gayet hızlı tamamlanabilir.

Beykoz kavacık su kaçağı tespiti tadilatsız su sızıntı yerini gösteren cihazlar kullanır. Su kaçağının belirtiler duvardan su sızıntısı akması yani suyu görmeniz, terleme, sıvada kabarıklık gibi bazı etkilere sahiptir. İnşaat, şantiye gibi alanlara oluşturmadan o belirtilerin olduğu yere hemen ses dedektörü alıcısını yerleştirerek etrafını araştırırız. Vananın kapatılıp, açılması sırasında da ses kesilmesi ve çoğalması olur. Ekranda da takip ederek, ses titreşimlerinin tam yerini saptarız. Su borusu kaçağını dinleyerek bulma işlemleri ile su kaçağı tamiri gayet hızlı bir şekilde yapılmakta olup, bu onarım robotu teknoloji ile kırılacak matkap yerleri de son derece az olmaktadır. Kırıldıktan sonra değiştirilecek küçük bir boru parçası, fayansın tekrar örülmesi ve garanti süreli su kaçağı bulan firmalar olarak hiç tadilattan iz kalmayacak şekilde sonuçları sizlere sunmaktayız.

Beykoz kavacık su kaçağı tespiti tavandan su gelmesini hatasız bulan servistir. Tavanda, üst komşudan alt kata su kaçağı gibi sayısız durumlarda gerekirse sıcak suya ilişkin araştırmaları termal kameralı araştırma birimi ile duvar ve fayans içlerine yönelik hasarsız bir şekilde tarama yapabiliriz. Gider boruları içlerini dikkatlice görüntü alan kameralar ile tarayabilir ve kaçakları bulabiliriz. Kısacası pek çok avantajınıza ve garantili yöntemi sizlere sunmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA