Kozyatağı Su Kaçağı Tespiti

Kozyatağı su kaçağı tespiti firması olarak son teknoloji cihazlarla kırmadan ve dökmeden noktasal tespit ile kaçağı bulmaktayız. Ayrıca aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Kadıköy semtine hizmetimiz vardır.

Kozyatağı Su Kaçağı Bulan Ustalar

Kadıköy Kozyatağı su kaçağı tespiti bina temelinden su gelmesi şikayetinde veya toprak altından devamlı suyun fışkırması gibi durumlarda incelemeler yapabilir. Apartman bahçesindeki toprağın devamlı su içinde kalması ve kurumaması durumlarında beslendiği kaynakların olduğu açıktır. Etrafa lağım kokuları yaymıyorsa apartman tesisatlarından veya su altı kaynaklarından gelen sıvıların sebep olması gibi durum olabilir. Ama biz netleştirmek için özel sistemler ile araştırma yapacağız. Kozyatağı su kaçağı tespiti toprak altını ve beton içindeki su dolaşım sistemlerini dinleyebilen detektörler ile su kaçağı bulan tesisatçı çalışmaları yürütmektedir. Kanalların içinden suyun geçmesi sırasında pek bir ses çıkmaz. Ama ne zaman zayıf bölgelerden su sızıntıları başlıyorsa beton içindeki bölgelere çarparak belli bir ses dalgası oluşturur. Bu delinme boyutuna göre farklı ses yüksekliklerinde meydana gelirken, toprak altında da çok küçük de olsa duyulabilecek kıvamda yer alır. Her iki vakada da bizler detektör taraması uygulayarak ses dalgalarının yerlerini tam olarak buluyoruz. Ayrıca bunu yaparken yanlış bölgeleri seçmemek için defalarca teyit alıyoruz.

Kozyatağı su kaçağı tespiti apartman bodrum katında izolasyon kaçağını çözebilecek, boruları onarabilecek su kaçağı bulan firmalar arasında yer alır. Tercih ettiğimiz teknolojiler yüksek standartları içermekte olup kameralı su kaçağı tespiti gibi özel metotlar ile 10’larca metre boyunca istersek atık sistemlerindeki birikmelere ve iç kanallardaki kirlenme, boru yırtılmalarını bulabiliriz. Arzu ettiğiniz rakamların aşırı olmadığı ve en iyi standartlar ise bizi arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA