ümraniye robotla su kaçağı bulan servis

Anadolu yakası ümraniye robotla su kaçağı bulan servis yetkili Çözüm Merkezi kameralı kontrol ve akustik dinleme ile noktasal tespit 99 TL dir. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası şubelerimizden Ümraniye bölgesine en yakın robotlu su tesisatçısı için bizi arayınız.

Ümraniye robotla su kaçağı bulan servis tesisatçı telefon ve iletişim bilgileri 0216 612 55 90 mobilden giriş yapanlar numaranın üstüne tıklayarak bizi arayabilir.

Ümraniye Su Kaçağı Tespit Bulma Servisi

Ümraniye robotla su kaçağı bulan servis plastik su boruda çatlama yerini cihazla hatasız bulan servistir. Plastik su boruda kaçak önleyici adım ilk aşamada arıza yerinin cihazla saptanması olmalıdır. Kireç, pas yerine en çok plastik borularda kaçak yapan neden basınç fazlalığı nedeniyle çatlamasıdır. Vana kapatılıp, açılma anında ses dedektörü ile taranmasından hemen sonra hangi yüzeyin, duvarın, zeminin içinden kaynaklandığı kısa vakitte tamamlanırken, arıza noktası da sorunsuz şekilde tamir edilebilir.

Ümraniye robotlu su kaçağı bulan servis plastik su boruda su sızıntısı tamir kimyasalı kullanan servistir. Patlama yapan su borusunda değiştirme daha esastır. Küçük miktarda sızıntı yuvalarının basınçlı test pompası ile aranması işlemi, basıncını ölçümleyerek yapılır. Borudaki deliği kapatmak için maliyeti de düşük olan onarım sıvısı gerekli şartlar oluştuğu anda kullanılabilir. Bazen delik noktası kaynakla eritilen alanda yer alabilir ve bu ilacın kullanımı pek sağlıklı olmaz. Sorunu araştırmak gerekir ve bunu da bazen kameralı su kaçağı tespiti cihazı ile termal kamera araştırma işlemlerini sunarak da yapabiliriz. Sıcak su tesisatında sızıntı varsa bu makineyle taranması gerçekleştirilerek duvarın veya farklı bir arka plandaki tesisatın tam olarak kaçak noktası bulunabilir.

Ümraniye robotla su kaçağı bulan servis patlayan su boruyu tamir etmek için garanti süreleri sunan servistir. Her su kaçağı bulan tesisatçı gelişmiş cihazları kullanmaz. Maliyetini düşünebilir. Fakat bu imkanlar müşterinin su tesisatındaki araştırmayı hasarsız yapmamızı sağlar. Su sesindeki anormal değişimler ve filtreleme ayarları ile mikrofonlu başlığın sesleri toplaması, cihazın yorumlaması ile sorunsuz kaçak alanları bulunabilir ve bu sayede kaçak onarımı da hızlıca, kaliteli olarak yapılabilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA