Maltepe İdealtepe Su Kaçağı Tespiti 49 ₺ 0216 612 55 90

Maltepe İdealtepe su kaçağı tespiti servisi 49 ₺ kırmadan dökmeden cihaz aletlerle su kaçağı bulma için 0216 612 55 90 ı arayınız. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası şubemiz olan Maltepede cihazlı su tesisatçıları hizmetinizdedir.

İdealtepe Cihazla Su Kaçağı Bulan Yerler

Maltepe İdealtepe su kaçağı bulma tesisatçı ekipleri tam İstediğiniz şekilde tüm bina içindeki atık veya temiz su sistemini hasarsız şekilde inceleyebilecek donanımları vardır. Özellikle evinizde alt kata su sızıntısı gibi bir sıkıntı varsa bize mutlaka ulaşmalısınız. Maltepe İdealtepe su kaçağı tespiti ile bina içindeki su sistemlerini nasıl dikkatlice inceliyoruz hemen anlatalım. Dairede, ofiste, evde alt kata su sızması örneği için tuvalet sifon hortumundaki yırtık veya delinme nedeni ile sızıntıyı sizlere anlatalım. Bildiğiniz gibi tüm sifonlarda veya benzeri temiz su borularında delik olması durumunda sızıntı beton içine bile kolaylıkla çekilebilir. Beton yeterince suya duyduğunda damlatacak düzeyde alt kat komşunuzun tuvalet tavanından su damlaması şeklinde gibi problemleri meydana getirebilir. Bizim yaptığımız ise ses detektörlerini kullanılarak duvar içindeki suyun dolaşımını dikkatlice incelemek ve bilgisayar analiz teknikleri ile oradaki gerçeklik payını hiçbir kusur veya zarar meydana getirmeden incelemektir. Analiz sonuçları kısa sürede tamamlanacağından dolayı bir an önce sızıntı olan bölgeleri tamamen gidermek için ilgili matkabı sisteme ulaşmak için kullanırız ve hemen parça değişimini yaparız. Aynı zamanda bizler duvar ustası desteğini sunan bir İstanbul firmasıyız.

Maltepe İdealtepe su kaçağı tespiti ile apartmandaki alt kata su kaçağı gibi çalışmalarımız sıcak su borusu delinmesi, yırtılması gibi örneklerden atık su borusu patlamasına kadar hepsini içermektedir. Gelişmiş ve yüksek çözünürlük içeren kamera sistemlerimiz ile kaliteli analiz yapabilmekteyiz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA