Gülensu Su Kaçağı Tespiti

Gülensu su kaçağı tespiti yapan cihazlı kameralı makinelı tesisatçı olarak kırmadan su kaçağı bulma ve onarım işlerini yapmaktayız. Su kaçağı tespiti Anadolu yakası Maltepe şubemizi arayın aynı gün içinde servis hizmetlerimizden faydalanın.

Maltepe Gülensu Cihazlı Tesisatçı

Maltepe Gülensu cihazla su kaçağı bulma ile sigorta garantisi ile duvardaki su sızıntısı nasıl önlenir gibi sıkıntılarınızda bizi arayabilirsiniz. Bina kendinize aitse veya sigortalı binanız varsa, ortada nereden geldiği belli olmayan evin içine yayılan sızıntılar varsa araştırılması için bizlere şu anda ulaşmaya ne dersiniz? Gülensu su kaçağı tespiti varken banyo tavanından su damlıyor, su sızıyor gibi konularda su arıza tespiti garantili tesisat çözümlerinden faydalanmaya ne dersiniz? Ayrıca fayans su kaçırıyor, etrafı kirletiyor, devamlı fayans hava kabarcıkları çıkartıyor gibi bina boru sitemlerinin hasarı söz konusu olan bu konularda neler yapabildiğimizi hemen yazalım. Tavandan damlayan suyun sebebi üst katınızdaki ilgili sistemsel bozukluklar olup, sizin banyo fayansının su sızdırması ise fayansın altına döşenen bazı gider, temiz veya sıcak su borularındaki sızmalardır. Her ikisini de ön belirtileri elde ederek inceleriz. Örneğin, fayans derz hataları için termal cihaz daha niteliklidir. Suyun tam olarak fayansın neresinden geldiğini anlamak için kırmaya gerek olmayan bir çalışmadır. Diğeri ise fayans altındaki soğuk su borusundaki sesleri dinlemek için detektörün kullanılması ile gerçekleşir. Sonuç olarak ortada gider borusu sızması varsa sınırlı miktarda matkap ile zarar vererek delme işlemine geçeriz. İstanbul’da duvar, fayans onarım hizmeti de sunan firma olduğumuzu da yazmak istiyoruz.

Gülensu su kaçağı tespiti yerden ısıtma kalorifer sistemlerinde alt kata su kaçağı durumlarında bizi arayabilirsiniz. Bina içinde fayansın durduk yere ıslanması ve fayans suyu çeker mi diye düşünmenize gerek yok. Biz sorunu kökten bitirmek için sızan bölgeyi rahatlıkla cihazlar ile bulmaktayız.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA