Ümraniye Madenler Su Kaçağı Tespiti 0216 612 55 90

Ümraniye Madenler su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak kırmadan robot makinalı su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası servisini arayarak aynı gün su kaçak problemlerini gideriyoruz.

Madenler Cihazlı Su Tesisatçı

Madenler su kaçağı tespiti olarak sifon borusu çatlağı ve su sızıntısı gibi konularda ilgili sisteme uygun parça kullanarak çözüm getirebiliriz. Bazen sifon suyu çekilirken ses yapması gibi sıkıntılar da olabilir. Yan sanayi ürünleri tuvalet sifonuna yerleştirilmiş olabilir. Bunları düzeltmek servet ödemeniz anlamına gelmez. Asıl düzeltmezseniz, zamanla sert halde bulunan betonun yumuşaması, orada ciddi bir tadilat, boyama, badana gibi hizmetleri yapmanızı bir vakitten sonra zorunlu kılacaktır. Ümraniye Madenler su kaçağı tespiti olarak sifon hortumunun çatlaması, sızıntı yapması, yarılması, eskimesi gibi konularda parça değişimleri içinde bizi arayabilirsiniz. Bazı türdeki sifonların belli bölümleri direkt göreceğiniz bölgededir ve su arıza tespiti gibi konularda damladığını veya suyun oradan fışkırdığını görebilirsiniz. Yalnız duvar içinde olması ve oradaki boruda problem varsa illaki ilgili bölge başta olmak ve belki alt komşunun tuvalet duvarı ve tavanından su damlaması problemi gibi konuların yaşanmasını sağlayabilir. Hepsi dikkat edilmesi gereken konulardır ve belirtiler var veya en azından hava kalitesizliği, geçen aya göre daha fazla ödenen su faturası problemi gibi konularda bile bizleri arayarak test yapılmasını mutlaka düşünmelisiniz.

Ümraniye Madenler su kaçağı tespiti her türlü sıcak, soğuk ve gider borusu için kameralı su kaçağı tespiti araştırması yapmaktadır. Özelliğimiz, analizi yaparken evinizi harabeye çevirmemek ve sıfır hasar verme usulü ile çalışmaları sürdürmekten geçmektedir. Doğru seçimler ve üstün analiz yeteneğine sahip cihazlar ile mükemmel sonuçları bizlerle elde edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA