Üsküdar Selimiye Su Kaçağı Tespiti 49 ₺ 0216 612 55 90

Üsküdar Selimiye su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı kırmadan kameralı robot cihazla su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri vermektedir. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası hizmeti olan Üsküdar bölge servisini arayınız.

Selimiye Cihazlı Tesisatçı

Selimiye su kaçağı bulma bina içlerinde boru zedelenmesine neden olan yerlerinden çıkması veya kırılması gibi durumlarda akan suyun nereden geldiğini bulabilir. Bunu ıslak halde duran bir duvarda önemli bir boyutta matkap ile kırma gibi yöntemler ile yapmıyoruz. Amacımız sıfır hasar ile su sızıntısı bulmak ve bunu da kalıcı olarak giderebilmek için ilgili sızıntıya göre cihazları kullanıyoruz. Üsküdar Selimiye su kaçağı tespiti olarak son sistem içerisinde değerlendirebilecek boru içi kameralar ile atık sulara ait bina içi kaçak şikayetlerinizi anlayabiliriz. Banyo giderleri uzun süredir tıkalı durumda yer alabilir. Zamanla bunun açıldığını yalnız etrafta sürekli halde yer alan kokularında meydana gelmesi gibi vakalarla karşılaştığınız yer alabilir. Artan bir nem veya alt kat komşunuzun tavanda akmaların olduğunu söylemesi su arıza tespiti çalışmasını zorunlu kılmaktadır. Süzgeç bölümü kaldırılır ve bahsettiğimiz cihaz gönderilir. 2 cm çap ile orada her alana metrelerce ilerleyebilir. Ayrıca oraya su da göndererek, nerede kaybolduğunu görmemiz ile matkap ile kırılarak düzeltilebilecek bir durum ise orada minimal hasar oluşturabiliriz.

Üsküdar Selimiye su kaçağı tespiti uzmanları tavanlarda meydana gelen sararma ve küf oluşumlarına dair durumlarda su kaçağı bulma alanında destek üretmektedir. Öbek haline gelmiş ve akmaya devam eden damla şeklindeki sular gibi durumlarda bizleri arayın ve orada sinyal gönderen cihazlarımız ile net şekilde neler yapabileceğimize bakalım.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA