Sultanbeyli Mecidiye Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Mecidiye su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak kameralı cihazlarla noktasal tespit yapıp kaçağın yerini bulmaktayız. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sultanbeyli semtine hizmet vermekteyiz.

Mecidiye Robotla Su Kaçağı Bulma

Sultanbeyli Mecidiye su kaçağı tespiti suyu tutamayan ve su kaçıran musluk borularının evin, binanın içindeki yerini bulmada kameralı su kaçağı tespiti eşsiz sonuçlar sunmaktadır. Öncelikle bu teknik kırmadan su kaçağı tespiti alanına dahildir. Gerçek bir kameraya sahip olmayan ekipman vardır. Kızıl ötesi dalga sinyalleri yayar. Duvar veya zemine çarpar ve geri döner. Oradaki sıcaklığı bu sinyaller ile ölçmektedir. Sultanbeyli Mecidiye su kaçağı tespiti petekten, kombiden gelen suların akması gibi durumlarda su kaçağı bulan firmalar hemen yerlerini bulabilir. Isı dalgaları bazı sinyaller ile sızma yerlerini gösterebilir. Aynı zamanda döşenen sistemlerin de tam yerlerini şaşmayacak şekilde ekranda belirmesini sağlar. Onu duvarlarda gezdirdikçe hiç boru yer almayan sistemleri de görebiliriz. Ilık veya sıcak sular olsun bu cihaz ile su kaçağı bulma teknikleri ile sızan kısımlarda kaç tane olursa olsun cihaza yansımaktadır. Diyelim ki zemine ait bir kısımda su arıza tespiti yaptık. Ekip arkadaşımız orayı işaretler. Matkap ucu ile yalnızca bir nokta ve çevresini hafifçe kırar. Oradan suyun gerçekten sızdığına şahit olabilirsiniz.

Sultanbeyli Mecidiye su kaçağı tespiti en işe yarayacak su kaçağı bulan tesisatçı ekibini özel su kaçağı tamiri sistemleri ile donatmıştır. Uzun süre boyunca eğitimlerini verdik ve eski, yeni bina türlerindeki hasar gören, korozyondan çürüyen, paslanan su borularının tam yerlerini cihaz ile bulunması dahil hepsi taraflarınca bilinmektedir.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA