Maltepe Esenkent Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Esenkent su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden ve noktasal tespit ile su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Maltepe semtine servisimiz mevcuttur.

Esenkent Cihazla Su Kaçağı Bulma

Maltepe Esenkent su kaçağı bulma kanalizasyon patlaması sebebi ile betonun içine saçılan atık suların hangi borudan aktığını kırmadan kameralı su kaçağı tespiti ile bulabilir. Özellikle bazı kimyasallar etrafa saçılan hastalık kaynağı olabilecek bu atıkların dezenfekte edilmesinde kullanılabilir. Tam olarak yerlerinin saptanmasında ise kanalların iç silindir alanlarından sızma yerini teşhis etmede kameralar kullanıyor ve yerlerini de su ekleyerek sızma noktalarını görerek deşifre ediyoruz. Maltepe Esenkent su kaçağı tespiti banyoyu su basması ve banyo fayansında çok su birikmesine karşın ilgilenebilecek İstanbul su sızıntısı firmasıdır. Ortada patlayan boru olduğu gibi düşünülebilir. Bazen sizin dairenizden değil de üst katın banyo su borusu patlarsa eğer alt kata su kaçağı şeklinde tavandan su akıntıları da görülebilir. Sizden de kaynaklanıp kaynaklanmadığını sistemlere verilip, kapatılacak sular ile o esnada kendisini belli eden bazı su sesleri ile deşifre ediyoruz. Dinlemeler yaparak su kaçağı bulan firmalar olarak zeminde, tavan ve duvardan sürekli ve hiç kesilmeden gelen su seslerini akustik dinleme detektörü ile yerlerini bulabiliriz.

Maltepe Esenkent su kaçağı tespiti su kaçırmayan boruları kırmayacak kadar akıllı cihazlar kullanan su kaçağı bulan tesisatçı ekipleridir. Zaten bunlara yönelik iki yöntemi sizlerle anlattık. En zorlu su arıza tespiti işlemlerin de de bu sistemlerin aciz kaldığı durumlarda farklı türlerdeki sistemlerimizde vardır. Kısacası her ihtimali sizler adına düşünen ekip arkadaşlarımızın çalışmaları ile güvendesiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA