Sultanbeyli Hasanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Hasanpaşa su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak noktasal tespit ile kırmadan cihazla su arıza tespiti hizmeti veriyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Sultanbeyli semtine servisimiz bulunmaktadır.

Hasanpaşa Su Kaçağı Fiyatları

Sultanbeyli Hasanpaşa su kaçağı tespiti patlayan su borusunu garantili onaran firmadır. En ufak çürümüş, hasar almış su borusunda kılcal sızıntı zamanında fark edilmezse bir vakit sonra binada patlayan su borusu sorunu ortaya çıkar. Özellikle yağmurlu günlerde geç fark edilebilir. Üst katlardan, alt kata su akıntısı olur ve duvarın içinde olduğu zaman kendinizin yerlerini fark etmeniz çok zordur. Biz özel cihazlarla su kaçağı bulan tesisatçı olarak mutlaka belirtiler ile hareket ederek onarımlara sonra geçiyoruz. Sultanbeyli Hasanpaşa su kaçağı tespiti patlayan su borusu yerini kırmadan bulan firmadır. Binada patlayan su borusunu bulmak için ıslaklık, ses belirtisi ve bazı dairelerde basınç testi yapılması gerekir. Teras, çatı, bodrum, zemin katta patlayan su borusu fark etmez. Mutlaka belirtilerin olduğu daire için test pompası takar, ilk değeri alır ve düşüş yönünde mi sabit mi kalıyor inceleriz. İlgili daireler bulunur ve vanaları açarak suyun ses yapmasını bekler ve akustik dinleme cihazı ile tam yerini buluruz. Cihaz ekranındaki rakamsal değerler ve sesleri dinleyen deneyimli ekibimiz ile hata yapmadan kanaldaki tüm sorunları dikkatlice araştırır ve bulduğumuz nokta için matkap ile kırarak su borusuna ulaşır ve onarıma geçeriz.

Sultanbeyli Hasanpaşa su kaçağı tespiti patlayan su borusunu cihazla bulan firmadır. Patlayan sıcak su borusu kameralı su kaçağı tespiti yani termal kamera sistemi ile bulunabilir. İllaki patlaması gerekmez. Sızdırması, damlatması gibi belirtileri farklı cihazlar ile tarayabiliriz. Önemli olan hasarsız su kaçağı bulan firmalar olarak doğru su arıza tespiti yaparak sistemleri tekrar güvenilir hale getirmektir.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA