kadıköy tesisatta su kaçağı tespiti

Kadıköy tesistta su kaçağı tespiti yapan firma olarak cihazlar kullanarak arıza tespiti yapmaktayız. Su kaçağı cihazla bulunduğu zaman fazladan bir yer kırılmaz böylece tamir işlemleri hem kolat olur hemde maliyeti azalır. Kadıköy merkezli firmamızı vakit kaybetmeden arayabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Anadolu Yakası

Anadolu yakası su kaçağı tespiti yapan ekiplerimiz bölgede 4 servis aracı ile hizmet vermektedir. Çalışan personellerimiz kendi elemanlarımızdır asla ara eleman kullanmayız tesistta su kaçağı tespiti yapan Kadıköy bölgesi tesisat firması olarak yaptığımız su kaçağı tespiti ve onarımı bir yıl boyunca garantilidir. Yaptığımız işlerin daima arkasındayız. Tesisattlar zamana bağlı olarak veya yapım aşamasında usta beceriksizliği nedeniye yırtılmalar ve sızmala meydana gelmektedir tesisatlar betona göülü olduğu için suyun sızıntı yaptığı yeri bulmak için dairede kırım döküm yapmak gerekir. Kadıköy tesisatta su kaçağı tespiti yapan firmamız sayesinde kameralı cihazlar kullanılarak su kaçağı bulma ve onarımı yapılmaktadır.

Temiz su tesisatı veya kirli su tesisatı ( atık ) fark etmez her bir tesisat için ayrı cihazlar kullanmaktayız. Kadıköy tesisatta su kaçağı tespiti için vakit kaybetmeden bizi arayınız. Firmamız kadıköyde cihazlı tesisatçı olarak hizmet vermektedir.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA