Ümraniye Tantavi Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Tantavi su kaçağı tespiti firması olarak kameralı cihazlar ile su kaçağının yerini kolayca bulmaktayız. Ayrıca Çözüm Merkezi olarak aynı gün içinde Ümraniye semtine servisimiz mevcuttur.

Tantavi Cihazla Su Kaçağı Bulma

Ümraniye Tantavi su kaçağı bulma ses ve gürültü çıkartan şebeke su borularında kameralı su kaçağı tespiti ile alakalı sorunlarını bulabilir ve kaçak su tespiti işleminden sonra onarabilir. Unutmayın, binanız rutubetli ise durduk yere evde nem artmaya başlamışsa, evin suyu azalmaya başlamışsa, yeteri kadar sular bataryalardan akmıyorsa, duvarın biraz ıslanması gibi durumlar varsa bizi arayınız. Ümraniye Tantavi su kaçağı tespiti her gün ıslanmaya devam eden duvar ve fayanslar için özel cihaz ile tarama yapmaktadır. Dış yüzeydeki ses dalgalarına yönelik küçük de olsa bu titreşimlerin ele alındığı veya test pompası ile basınç testlerinin uygulandığı ve kimyasal ilaç ile kapatma gibi türevlerinin bulunduğu bu işlemler ile sizlere destek veriyoruz. Su seslerini dinleyerek bulan su kaçağı bulan firmalar olarak dairenizdeki su borusundan akan suyun alt kata su sızıntısı şeklinde devam etmesi dahil kırmadan su kaçağı tespiti yapabiliriz. Fayans üzerinden dinleme yapılabilir. Gelişmiş mikrofon alıcısı ile bu mümkündür. Yalnızca sesler yanıltıcı sonuç oluşturabilir. Bu ses dalgaları cihaza teşhisi kolay olacak şekilde verileri aktarmaktadır. Grafiklere dökülen bu çalışmalar ile hangi fayansın altındaki su borusu suyu kaçırıyor gibi soru işaretlerini de bulabilmekteyiz.

Ümraniye Tantavi su kaçağı tespiti klozet sifonuna ait su borusunda tamir yapabilecek su kaçağı bulan tesisatçı firmadır. Lavabolar içinde bu mümkündür ve istersek su sızıntısı yerini bulmak için lağım borularında kameralar ile bile bakabilir ve oradaki tahribatları gidermek için hemen girişimlerde bulunabiliriz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA