Harem Su Kaçağı Tespiti

Harem su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda makinalı robotla su kaçağı bulma servisi verilmektedir.Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası aynı gün içerisinde son teknoloji robot makinalarla servis hizmeti vermektedir.

Harem Robot Makinalı Su Kaçağı Bulma

Üsküdar Harem su kaçağı tespiti ile musluk volan problemi ve su kaçağı tamiri gibi konularda bizi arayabilirsiniz. Batarya conta problemini çözmek için ilgili iç donanımı incelemek ve kusurlu kısmı değiştirmek lazımdır. Bazen sürekli damlatma yapan bataryalar veya kesik kesik su akıtan musluk, batarya gibi sorunları ertelememek gerekir ve bize güvenebilirsiniz.

Harem su kaçağı tespiti tecrübeli ustalar ile İstanbul’da su sızıntıları problemlerine kesin çözüm sunar. Tuvaletteki lavabo gideri içinden kötü lağım kokuları mı geliyor? Oraya şiş yardımı ile ne kadar müdahale ederseniz, plastik olan gideri de parçalama riskinizin olduğunu biliyor musunuz? Ayrıca koku meydana gelmesi zaten hali hazırda damlatabilecek düzeyin de oluşmasına zemin hazırlayabilir. Bizim yaptığımız ise lavabo eviyesi yani süzgecin altındaki kısım ve devamındaki duvar arkasında gider borusu içerisini görüntüleyebilecek kameralar kullanmamızdır. Sızdıran plastik boru yeri hasar verilmeden bu ekipman ile birkaç dakika içerisinde bulunabilir ve parça değişimi çok geçmeden hızlıca yapılabilir.

Harem su kaçağı tespiti ile modern yöntemler ile su kaçağı bulan tesisatçı firmamıza güvenebilirsiniz. Genelde pek çok binada sıcak veya soğuk su sızıntıları için profesyonel İstanbul teknik servis telefon numaraları aranması gereği oluşur. Bizim özel dinleme ve sıcaklık bakımından hassas olan farklı kızıl ötesi sistemlerimiz ile yine sorun çıkarmadan problemi anlayabilir ve aracımızla birlikte getirdiğimiz yedek parçalar ile çözüm sunabiliriz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA