Necip Fazıl Su Kaçağı Tespiti

Necip Fazıl su kaçağı tespiti yapan cihazlı kameralı tesisatçı olarak kırmadan robot sistemle su kaçağı bulma ve tamirat hizmeti veriyoruz. Su kaçağı tespiti Anadolu yakası Ümraniye şubemiz aynı gün içinde Necip Fazıl mahallesi su kaçağı tespiti yapacaktır.

Necip Fazıl Cihazlı Tesisatçı

Ümraniye Necip Fazıl su kaçağı bulma ile hem kanal açma ve temizliği hem de bir banyo gideri içinde tazyikli su ile oradaki pisliklerin temizlenmesi birlikte yapılabilir. Ayrıca minik kameralar ile su kaçağı bulan tesisatçı olarak orada net olarak kaçak su tespiti gibi girişimler de kameradan yararlanarak sızmaların durmasının önemine vurgu yapmak istiyoruz. Necip Fazıl su kaçağı tespiti ile evlerinizdeki halı, parke ve daha pek çok elektronik ürünün sırf su sızması sorunu ile hasar gördüğü vakalara karşı en iyi teknikleri kullanmaktadır. Uğraş veren ve sürekli görev başında olan su kaçağı bulan tesisatçı desteği ile yüzey taramaları ısı faktörleri, kuru ve nemli duvar yüzeyi ve içi gibi farklılıkları göz önüne alarak anlık takip edilebilir. Modern teknikler ile kaçak su tespiti için onarımın içten kimyasal dolgular ile kapatılacak düzeyde ve kontrollerin de o anda yapılarak tamamlanması gerekir. Bu daha çok peteklerde ve soğuk su tesisat içine gönderilen benzer kimyasal ile yapılır. Eğer ki boru yerinden kırılarak çıkmış veya önemli bir delinme varsa vana aç kapatma gibi anlık değişimler ile oluşan sesleri biz detektör ile bularak yine bir miktar az bir tadilat ile sonuç üretebiliriz.

Necip Fazıl su kaçağı tespiti ayrıca atık su kaçağı bulan tesisatçı olması dışında içeriği yoğun maddelerle dolmuş taşmış ve geri su çıkışı yapabilecek hatlar için bir nevi temizlik görevini de özel açıcılar ile yerine getirebilir. Her şeyin kontrol altında olduğu su kaçağı yer tespiti teknisyenlerimiz ile asla gözünüz arkada kalmayacak.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA