Kartal Uğurmumcu Su Kaçağı Tespiti

Kartal Uğurmumcu su kaçağı tespiti yapan cihazlı su tesisatçısı olarak kırmadan kameralı sistemle su kaçağı bulma ve onarım hizmeti veriyoruz. Su kaçağı tespiti Anadolu yakası Kartal şubemiz size hızlı bir şekilde servis verecektir.

Anadolu Yakası Su Kaçağı Servisi

Uğurmumcu cihazla su kaçağı bulma uzmanlaşmış kadrosu ile rezervuar takımı içinde işe yaramayan parçaları bularak onarma işlemleri yapabilir. Klozet içine devamlı ses çıkartarak su akışı olan durumda bir nevi su sızıntısı olabilir. Belki o klozetin kanalları içindeki bir takım boru içlerindeki yırtılmalar da kokulu ve sıvı madde çıkışlarını tetikleyebilir. Nerede olduğunu nasıl göreceğiz? Beton kalıpları olduğu gibi kırmaya gerek var mı? Peki, Uğurmumcu kameralı su kaçağı tespiti cihazı ile kanal içlerine bir bakış yapsak çok şey değişir mi? Kesinlikle evet ve numaralarımızı biliyorsunuz. Kartal Uğurmumcu su kaçağı tespiti tüm çalışmalarını ihmale gelmeden yapmayı tercih eder. Teknik servis ekibimizdeki metotlar diğer su kaçağı bulan firmalar ile arasında bariz kalite farklılığı oluşturur. Yıkıntıya uğramış ve yüzeyi pul şeklinde dökülen bir yüzeyin yatak odası duvarı olduğunu düşünelim. Yan tarafında banyo var ve oradaki tesisattan da veya petek suları sızması nedeniyle oluşabileceğini söyleyebiliriz. Bazen üst kattaki komşunuzdan tesisat akıntı yapar ve su kaçağı tamiri mutlaka gereklidir. Kokudan suyun türü hızlıca bulunabilir. Yalnız sırası ile ilk başta soğuk su tesisatı bar basıncı, test pompası, ses detektörü gibi analizler ile hasar oluşturmadan incelenir. Kısa sürer ve sonra net kararlar alabiliriz.

Kartal Uğurmumcu su kaçağı tespiti ile evlerdeki nem faktörlerine neden olan sorunları elde ediyoruz. Sizler de su kaçağı bulan tesisatçı firmamızı deneyin ve hasarsız su kaçağı yer tespiti alanında bizim tekniklerimize kesinlikle güveniniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA