esatpaşa su kaçağı tespiti

Esatpaşa su kaçağı tespiti ile kırmadan dökmeden kameralı sistemle arıza bulma 99 TL bizi 0216 612 55 90 dan arayabilirsiniz. Su kaçağı tespiti Anadolu yakası tamamen %100 garantili bakım yaptığımızı biliyor musunuz? Son birkaç senedir bu alanda atılım yapabilecek cihazları kullanmaya devam ediyoruz.

Esatpaşa Cihazlı Tesisatçı

Esatpaşa su kaçağı tespiti firmamızca temiz su akışlarına ait tüm belirtiler doğru şekilde tespit ediliyor. Bu sayede gereksiz ve maddi kayıpları artırıcı tadilatlardan kaçınılırken, aynı gün hasarlı borunun yerini yenisi almaktadır. Bataryalarda veya boru içlerindeki iç kirlilik, tortu, çapak, kireçlenme direkt su kalitesi bozukluğuna ve borularda zaman içerisinde yıpranma ile birlikte maalesef sızıntıların oluşmasına meydan verebilir. Ayrıca batarya içinde tam olarak açma kapama sistemi veya muslukları kapatmış olmanıza rağmen kesinlikle damlacıklar halinde gelen sızıntılara karşı da sizlerleyiz. Bu durumda batarya içinde conta, diskli bölümde sorun olabilir. Bu şekilde küçük parçaları yanımızda getiriyor ve arızalı olanı hemen değiştiriyoruz. Bizler için zor bir işlem değil, fakat eğer beton arkasında sızıntı varsa sizce bunu nasıl bulabiliriz? Öncelikle termal kamera beton arkasında ne kadar su geçen boru sistemi varsa onların hepsini bizlere gösterir. Boru içindeki su kayıplarını akustik cihaz ile anlarız ve araştırma süresi sadece yarım saat civarında sürer ve doğru teşhis ile hemen sorunu çözebiliriz.

Esatpaşa su kaçağı tespiti ile tadilat masraflarının aşırı şekilde ortaya çıktığı sürpriz gelişmelere son diyebiliriz. Tek yapmanız gereken bizleri aramak ve sunduğumuz iddialı kampanya fiyatlarından yararlanmaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA