Pendik Çamlık Su Kaçağı Tespiti

Pendik Çamlık su kaçağı tespiti yapan firmamız kırmadan dökmeden noktasal tespit ile cihazla su kaçağı bulma servisimiz bulunmaktadır. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Pendik semtine hizmet vermekteyiz.

Çamlık Su Kaçağı Bulan Firmalar

Pendik Çamlık su kaçağı tespiti banyo suyunun az gelmesi, bataryanın, musluğun tazyikli akmaması, su vanasının tam açık olmasına rağmen evin suyun az akması gibi sorunlarda su kaçağı bulan tesisatçı ekipleri buradadır. Atık lağım kanalında yırtılma, kırılma var mı kontrol edilmesi, komşunun dairesinden gelen suyun sızma yerinin bulunması dair hep biz buradayız. Pendik Çamlık su kaçağı tespiti analiz yönü kuvvetli cihazlar kullanır. Sinyal teknolojisine adapte olmuş personelimiz ile su kaçağı bulan firmalar olarak sizlere alt kata su sızıntısı konusunu işleyelim. Genelde en sıklıkla bu sorun banyolarda yaşanır. Zemine döşenen su borularını görseniz şaşırabilirsiniz. Ömrü tamamlanır ve damlama düzeyinde bile olsa su kaybı görülebilir. Zemine mikrofon sürtüp, ses dalgalarını cihaz ile bakabiliriz. Lavabo gibi sistemlerde kamera ile bakıp belki lavabo sifonu kontrolü, onarımı, su kaybı varsa düzeltilmesi dair adımları kullanabiliriz. Zemin ve duvara döşenmiş sıcak su temiz borusu için termal kamera ile oralara bakılması sızma yerlerinin de anlaşılmasını sağlayabilir.

Pendik Çamlık su kaçağı tespiti onarım açısından farklı metotlar ile işlem yapar. Kızıl ötesi sinyal yayan kameralı su kaçağı tespiti ile sızma yeri bulunur ve fayansta küçük bir delik açılır. Su kaybının olduğu boru kesilir ve ek parça yerleştirilir. Veyahut o uzunluk kadar parça değişimi yapılır. Şebeke borularında ilaç ile içten başlayarak sıvı kaybını durdurma gibi metotları da kullanmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA