Ataşehir Mustafa Kemal Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir Mustafa Kemal su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden kameralı cihazlarla su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Ataşehir semtine servisimiz mevcuttur.

Mustafa Kemal Su Arıza Tespiti

Ataşehir Mustafa Kemal su kaçağı tespiti su kaçaklarını durduran ilaç kullanır. Su kaçak önleyici işlemler nasıl yapılır? Cihaz kullanarak kaçak bulmak için bizden destek alın. Fayansın, duvarın içinden sürekli su kaçıran borular olabilir. Hemen su sızıntılarını araştırmada ortada tiz, tıslama şeklinde veya çok az bir ses dalgası bile olsa o belirtiyi kullanarak bina yüzeyinin neresinde kaçak varsa dikkatli bir şekilde ekiplerimiz tarayarak bulabilir. Su kaçağı onarımı zaten bu ayrıntıları sizlere anlatacağız. Ataşehir Mustafa Kemal su kaçağı tespiti üst kat su sızıntısı şikayet için aranılan firmadır. Gelişmiş cihazlar kullanarak üst kattaki komşudan su sızıntısı yerini hatasız bulabiliriz. Su kaçağı nasıl bulunur üst kattan akan su şikayeti için ekiplerimizi aramalı ve sistemdeki hata payının nereden gerçekleştiğini bulmamız için servis kaydı oluşturmalısınız. Genelde %90’a yakını banyo tesisatından kaynaklanır. Su kaçağı tespiti fiyatları ucuz malzemeler, işçilik hataları ve diğer detaylar bunların nedenidir. Banyodaki fayans hiç kurumuyor ve ses yapıyor ise hemen oradaki ses dalgası yani su sızıntıları buna neden olabilir. Ses oluşturan bölgeler birden fazla yer alabilir. Su arıza tespiti bu illaki çok sayıda kaçak olduğu anlamına gelmez. Su kaçağı bulan tesisatçı hepsini detektör ile araştırır ve gerek görülürse test pompası takılması ile sızıntının kesinlikle sizin tesisatınızdan kaynaklandığı veya kaynaklanmadığı gibi konulara netlik kazandırılır. Tam yerinin bulunması çok uzun sürmez fakat onarımlar genelde aynı gün içinde tamamlanabilir.

Ataşehir Mustafa Kemal su kaçağı tespiti borudan akan suları su seslerini dinleyerek bulan firmadır. Ses titreşimlerinin gürül gürül olmasına gerek yoktur. Cihazdaki gösterge ekranları küçük türdeki sesleri bile algılar ve netleştirme işlemlerini yapar. Su kaçağı tespit cihazları biz de vakit almadan kalemle işaretlemeye girişerek ne kadar maliyetli olacağını sizlere anlatır ve onayınız ile işlemlere başlarız.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA