Maltepe Gülensu Su Kaçağı Tespiti

Maltepe Gülensu su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız noktasal tespit ile kırmadan ve dökmeden robotla su kaçağı bulma servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Maltepe semtine hizmet vermekteyiz.

Gülensu Su Kaçağı Yer Tespiti

Maltepe Gülensu su kaçağı tespiti musluk ustası ve musluk su borularını kontrol etme, hasar varsa onarma yapabilecek su kaçağı bulan firmalar olarak buradadır. Bazı ek parça arızaları genelde su kayıplarına zarar verebilir. Bataryanın su kaçırmasından tutun da kırılma düzeyine gelmiş plastik şebeke hatlarının duvar içinde olması bile hatasız çalışma yapmamıza engel değildir. Maltepe Gülensu su kaçağı tespiti ses dalgalarını içine çekerek grafiksel yorumlama yapabilen su kaçağı yer tespiti sistemleri kullanmaktadır. Birkaç farklı yerden su sistemlerinde kaçak olduğunu düşünün. Buldukları küçük aralıklar, duvar içlerinden başlayarak ilerleyişine devam edecektir. Fayansların hızlıca ıslanmasına sebep olabilir. Tüm bu görülen kısımlarda matkap ile kırmaya kalksak çok zahmetli olurdu değil mi? Hemen yüzeyleri ses cihazları ile dinler ve en sorunlu kısımları buluruz. Bu çalışmanın netleşmesi için cihazın belli süreliğine bazı analizleri tamamlaması için bekleriz. Çok vakit almadan hemen işaretlenen yüzeylerde 1 santimetre kare gibi matkap ile delinmeler yaparak o su çıkışlarını hemen görürüz.

Maltepe Gülensu su kaçağı tespiti anında su borularında onarım imkanı sunabilen su kaçağı bulan tesisatçı olarak bir de kameralı su kaçağı tespiti sistemlerini tanıtmak istiyor. Lağım kanallarını bilirsiniz, içi atıklardan dolayı daralabilir ve plastiklerde kırılma olabilir. Yoğun su eklemesi ile oraya eklenecek küçük bir kamera aslında sızma yerlerini hemen görmemizi sağlayacaktır ve hangi sistemlerin onarılması gerektiğini de hemen görebiliriz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA