Pendik Orhangazi Su Kaçağı Tespiti

Pendik Orhangazi su kaçağı tespiti yapan tesisatçı  firması olarak kırmadan dökmeden noktasal tespit ile cihazla su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinden Pendik semtine hizmet veriyoruz.

Orhangazi Su Kaçak Tespiti

Pendik Orhangazi su kaçağı tespiti “kalorifer petek vanasında su damlaması var, sürekli petek su kaçırıyor, nasıl durdurulur, çözüm nedir?” gibi sorunlarda etkili araştırma yapmaktadır. Sızan petek sularını durdurmak için nano petek metalindeki delinmeleri durduracak sıvılar kullanıyoruz. Bu ünitenin yan kenarından sistemlere sıvıyı enjekte ederiz. Sızmanın son durumundaki iyileşmeleri kontrol eder ve ayrıca siyah ve kirli petek sularını temizlemek için de su kaçağı bulan firmalar olarak bizi arayabilirsiniz. Pendik Orhangazi su kaçağı tespiti ses algılayıcıların kullanılması ile hasarsız ve hemen su kaçağı bulan tesisatçı ile arızalı su sistemlerini bulabilir. Buradaki faktör ses nereden geliyorsa onlar arasında ayrım yapmaktır. Yani eleme sistemi. Ses frekanslarını alırken bazı filtrelemeler yapılırken, akustik ses detektörü grafik ünitesinden biz en doygun, belirgin diyebileceğimiz sızmaları hemen buluruz. Onları durdurmak için aynı türden ve yenisini takmamız gerekir. Matkap ile fayans kırılması ve ekip aracımızdan getireceğimiz yeni boru sisteminin takılması, sızdırma yapmayacak şekilde borularda testlerin devamı derken bir saatte bile bu işlemleri bitirebiliyoruz.

Pendik Orhangazi su kaçağı tespiti şebeke içinde sıkıştırılmış hava ortamı oluşturup “gerçekten hangi tesisat borusundan su akıyor?” soru işaretlerine en net hali ile su kaçağı yer tespiti yapmaktadır. Basınçlı test pompası ile hızlıca şebekelerde basınç oluşturulup arıza bulunduğu taktirde onarma sıvıları kullanabiliriz. Uzun ömürlü ve su kaçırmayacak tesisat borularını elde etmek için bu kalitede sistemler ile en verimli sonuçları hedefliyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA