ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti

Ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti yapan kameralı dinelme cihazlı su tesisatçısı arayışınızda Çözüm Merkezi 99 TL 0216 612 55 90 arayınız. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası Ataşehir şubemiz aynı gün içinde hizmet verecektir.

Kendi dairenizde olan kaçaklar , alt kata inen su damlacıkları sorun olmaktan çıkıyor noktasal tespit ve onarım için bizimle iletişime geçiniz.

Ataşehir Su Kaçağı Servisi

Ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti betonu kırmadan su sızıntısını kimyasalla onaran servistir. Su kaçaklarını durdurmak için kimyasal ilaç kullanılabilir fakat bir, iki fayans kırılması yapılarak parça değişimi daha esas çözüm olacaktır. O noktaları da cihazla bulmamızdan dolayı maliyet çok artmayacaktır. Bazen fayansın fazla değerli olması ve kaçak miktarının az olması gibi durumlara yönelik ilaç kullanılması yapılabilir. Fakat su basıncında ani bir artış yine tesisattaki kaçağın su sızdırmasına neden olabilir. Araştırmaları gelişmiş cihazlar ile yaparak sorunları aynı gün içinde çözmekteyiz.

Ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti fayansı kırmadan su kaçak durdurucu ilaç kullanan firmadır. Sızıntının ne kadar olduğu ve ilgili daire tesisatı açısından araştırmayı basınç test pompası ile yapmaktayız. Su tesisatındaki basıncın ne kadar olduğu ve ne kadar gerileme içerisinde olduğu ölçüm sırasındaki gözlem ile kolaylıkla anlaşılırken, çok sayıda apartman dairesi bile olsa tek tek şüpheli olanlara sizlerin onayı ile analiz yapabiliriz. Kaçağın yerini saptayacak ve çok eser miktarda su sesi çıkartacak türde bir gelişmeyi dahi akıllı ses dedektör tarama cihazları fark etmektedir. Fayansın ve duvarın üzerinden kırmadan su kaçağı bulan firmalar olarak kaçak alanındaki belirtileri dinleyerek yerini saptayabiliriz. Gerisi çok az bir, iki fayans içerecek tadilat ile su sızıntılarını garantili onarabilecek tesisatçı Çözüm Merkezi farkıyla kaliteli çözümlerdir.

Ataşehir esatpaşa su kaçağı tespiti kaliteli su kaçak arama cihazı olan firmadır. Ekonomik, pahalı olmayan, su sızıntısı yerini bulmak için birden fazla ıslanma, sıcaklık, nem belirtisi, gider içlerinden kamerayla araştırma gibi pek çok işlemler yapılırken, gider kanallarında hiçbir yeri kırmadan robot makineyle tıkanıklık açma gibi sayısız çalışmalarımız da bulunmaktadır.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA