Ümraniye Altınşehir Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Altınşehir su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak termal kamera , pimaş içi kamera ve akustik dineleme cihazları ile su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Su kaçağı tespiti Anadolu yakası Ümraniye şubemizi arayarak aynı gün içinde servis alabilirsiniz.

Altınşehir Cihazlı Su Tesisatçısı

Ümraniye Altınşehir mahallesi su kaçağı tespiti zeminde gizli akan su sızıntısı veya duvarda su izolasyonu probleminden dolayı akan ve ıslanan bölgelerde araştırma yapabilir. Damlayarak sızan veya gürültülü ilerleyen suların yerlerini bulmak için birden farklı metotlara sahibiz. Ümraniye Altınşehir su kaçağı tespiti ile duş kabinden alt kata su kaçağı ve damlama yapması gibi vakalarda komşular arasında yaşanabilecek sıkıntılar için bizleri aramaya ne dersiniz? Her duş aldığınızda banyo giderinden alt katın duvar ve tavanına su damlatması gibi problem hayatınızdan çıkmak bilmiyor mu? Evinize çağırdığınız bazı firmalar halen çözüm bulmanız konusunda destek olamadı mı? O halde bizleri arayın. Genelde duşa kabin montaj hatası bu sorunu meydana getirebilir. Duş teknesinin duvar ile olan bağlantısındaki silikonun esneme oluşturması, damlayan suların ise gider içerisindeki pimaşa ve derz boşluğundan komşunuza doğru akması bir nevi sorundur. Tekrar duşa kabin montajı yapılması uygun olabilir. Yalnız yine de verim alamazsanız bazı kameralar ile duşa kabin gider borusu çatlağı, kırılması var mı incelememiz yerinde olacaktır. Bu sayede arızalı parçayı görebilir ve daha gerçekçi sonuçları elde edebiliriz.

Ümraniye Altınşehir su kaçağı tespiti kısa sürede atık suyun binada nerede aktığını bulmak için kameralı su kaçağı tespiti sistemlerini kullanır. Uzun bir elektronik kablo ve ucunda kamera ile onu dışarıdan yönlendiren ekibimiz ile ortada net sonuçlar elde ediyoruz ve sizlere sunuyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA