Sancaktepe Kemal Türkler Su Kaçağı Tespiti

Sancaktepe Kemal Türkler su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sancaktepe semtine servisimiz mevcuttur.

Kemal Türkler Su Kaçak Bulma

Sancaktepe Kemal Türkler su kaçağı tespiti gider borusu çatlağını, kırılma yerini bulma işlemleri yapmaktadır. Lağım sistemlerindeki kırılmaların göz ile görülmesi imkansızdır. Fayans altında yer almasından dolayı yalnızca lağım kanalı içinde kullanılabilecek kameralı su kaçağı tespiti ile orada incelemelere başlarız. Karanlık ve net olmayan görüntüler değil, ışıklı aparat ile gözlem yaparken bolca su eklemesi yapabilir ve sızma yerlerine dair elimizde somut bilgiler olur. Bu sayede onarımlarda süratle başlar. Sancaktepe Kemal Türkler su kaçağı tespiti tavandaki alçının düşmesine, akmasına sebep olan su damlamalarını araştırabilir. Gelişmiş ses alıcıları ile su kaçağı yer tespiti yapmaktadır. Fayansın 10 cm veya 20 cm derinliğine döşenen boru hatlarını ele alalım. Fayanstan gelen su ne kadar fayansa yakın ise ses detektörü ile sabitleme yapmamız o derece kolay olur. Çünkü mikrofondan alınacak sesler daha iyi iletilir. 20 cm gibi derinlikte ise tam yerlerini LCD ekran gibi bazı grafiksel elemeler ile yapmaktayız. Sesler dinlenir, cihazdaki rakamsal boyutları ile incelenir, kalem ucu gibi doğru hatları ile yerleri bulunacak şekilde işlem devam eder. Bu sayede şebeke borularını onarırken sağlam borularda hasar verme gibi yan etkileri kesinlikle yapmamaktayız.

Sancaktepe Kemal Türkler su kaçağı tespiti petek su damlatma sorununu garanti vererek çözebilecek su kaçağı bulan tesisatçı firmadır. Akan sıvıların betonda kaldığı kısımlar termal kamera ile yumak halinde gözükür. Islak alan beton tarafından çekilmiştir. Tesisat ise çizgisel olarak yer alır. Eğer ki tesisata yakın kısımda ıslaklık görürsek şüpheli kısma dönüşmüş demektir. Bazen ses detektörü ile birleşik analizleri de yaparak su kaçağı bulan firmalar olarak en iyi analiz sonuçlarını ortaya koyarız ve onarımlara geçeriz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA