Feneryolu Su Kaçağı Tespiti

Feneryolu su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı bulma ve tamir hizmetleri ☎ 0216 612 55 90 için arayınız. Su kaçağı tespiti Anadolu yakası Kadıköy şubemiz aynı gün içinde hizmet verecektir.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Feneryolu su kaçağı bulma sizlere özel nasıl bulunur, önlenir, giderilir, nasıl yapılır, ne kadar, garantili mi gibi pek çok konuda su kaçağı bulma uzmanlarımız deneyimi ile akıllarınızdaki soru işaretlerinizi cevaplamak istiyor. Öncelikle pahalı bir işlem değildir, nasıl yaptığımızı ve fiyatı firma iletişim numaralarımız ile birlikte sayfamızda bulabilirsiniz. Feneryolu su kaçağı tespiti özel su kaçağı bulan tesisatçı olarak kameralı, sesli, basınç kontrol sistemli cihazları kullanır. Bir iş yeri, daire veya farklı bir yapıdaki temiz hatlarda gerçekten sızıntı varsa onu basınçlı test pompa analizi ile bulabilmemiz gerekir. Aynı anda ise bir diğer arkadaşımız ise tesisat döşenen ne kadar alan varsa ses dalgalarını yorumlayan cihazımız ile araştırmaya başlar ve bazı noktaları işaretler. Bir diğer ekip arkadaşımız ise sıcak su boru sızıntı şikayeti gibi konularda şüphesi varsa duvar veya zemin fayans, duvar veya ahşap olması hiç fark etmeksizin termal cihazı tutarak sıcaklık analizleri yapar. Özellikle farklı renklerin ekrana yansıması ile işlemler hızlıca araştırılır. Bina içini saran kötü kokular nasıl giderilir? Atık borusu içine kamera göndererek net olarak boru kırılma yerlerinin bulunması ve onarım için parça değişimi ile bunu da sizlere bir arada sunmaktayız.

Feneryolu su kaçağı tespiti İstanbul’un tüm ilçelerinde alt kata su kaçağı şikayetini onarabilecek uzman bir oluşumdur. Artık komşularınız ile tartışma içerisinde olmanıza gerek yoktur. Her iki daire içinde sistemleri kırmadan tarayabilir, analiz edebilir ve yalnızca sorunlu kısımlarda çalışma içerisinde olabiliriz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA