Pendik Kurtköy Su Kaçağı Tespiti

Pendik Kurtköy su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firmamız noktasal tespit ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Pendik semtine servisimiz mevcuttur.

Kurtköy Cihazla Su Arıza Tespiti

Pendik Kurtköy su kaçağı tespiti kırılan su borusu araştırması yapabilir. Betonları harap etmeden yüzey bölmesinden ölçümler yapmak mümkündür. Ses dalgalarını toplayarak, onların seviyelerini yükseltilmesi ile su kaçağı bulan firmalar olarak sıvı kaybı yapan şebeke borularını anlayabiliriz. Bazı konum sabitlemelerinin ardından kısa bir tadilat ve kırılan kısımların da onarımlarını da üstlenerek eksiksiz bir işçiliğe sahip olmak için bizi arayınız. Pendik Kurtköy su kaçağı tespiti kalite çıtasını düşürmeden kameralı su kaçağı tespiti yapabilir. Fayansın aralarındaki macun gibi görünen kısımlardan hava ile karışık sular gelebilir. Fayans derz boşluklarında bu kılcal türdeki durumlarda daha altındaki sızma yapan borulardaki sular çıkış gösterebilir. Yapılacak ses dinlemeleri ile su kaçağı tespit cihazı içinde bulunan mikrofonun duvarı, fayansı dıştan tutularak içini dinlemesi ile o boruyu görebiliriz. Kalem ile işaretler tüm yüzey altını analiz ederiz. En sorun oluşturan boru parçacıkları hızlıca bulunur. Alakalı borulara ulaşmada matkap ucunu en doğru yerlere tutar ve parçada değişimi sunarız.

Pendik Kurtköy su kaçağı tespiti servis hizmetinden sonrada destek veren, müşterisini yarı yolda bırakmayan su kaçağı bulan tesisatçı ekibimiz. Kullanılan çok sayıda yöntemler arasında sınırlı bir anlatım gerçekleştirdik. Batarya metal su borularında kaçak arama cihazları, plastik su hattı döşenen borularda kimyasal ile onarım imkanları, kırılan pimaş kanallarının yerlerini bulabilecek gelişmiş kamera sistemleri dahil hepsi için bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA