Fenerbahçe Su Kaçağı Tespiti

Fenerbahçe su kaçağı tespiti yapan tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Kadıköy semtine servisimiz mevcuttur.

Fenerbahçe Su Arızası Bulma

Fenerbahçe su kaçağı tespiti rezervuar suyunun klozet ayağına akması gibi durumda rezervuar iç parça arızası onarımı yapabilir. Klozet şamandıra değiştirebilecek teknik servis ekibimiz olduğu gibi kameralı su kaçağı tespiti ile klozette yırtılan, çürüyen veya kırılan kanallar varsa gider içi kılavuz kamera ile bakılması yapılır. Alt katı lağım suyunun basması gibi vakalarda bu su kaçağı yer tespiti sistemi ile kırılma eğiliminde olan tüm parçacıklar bile bulunur ve alakalı yerlerde sınırlı kalmasına özen gösterilerek onarım yapılır. Fenerbahçe su kaçağı tespiti banyo sifon tesisatındaki su borusunda kaçak araması yapabilir. Lavabo sifon su borusu kontrolünün kırılmadan uygulanması da buna dahildir ve eklenecek kamera ile oradaki sızma durumu incelenir. Eğer varsa ki betona geçecek düzeydeyse “beton neden hep ıslak kalıyor?” sorusuna da cevap bulmuşuz demektir. Burayı vurgulamak istiyoruz. Islanan tüm betonun kırılmasına, zarar görmesine gerek kalmadan yalnızca ses detektörü ile sızan sulara ait sesler incelenir ve su kaçağı bulan firmalar sınırlı kısımda tadilat başlatır. Zaten orada da boruyu örer ve duvarda kırılan yerlerin yeniden döşenmesini de üstlenebiliriz.

Fenerbahçe su kaçağı tespiti su borusu patlağını en iyi bulacak donanımlara sahiptir. Getirilecek çalışmalardan bir diğeri de basınç yardımı ile sızıntı boyutlarını anlamak ve bunu sessiz su kaybı olan borularda yapmaktadır. Su akar ve çok az damlamasına karşın beton her gün ıslak kalmaya devam eder. Suyun o borudan alınıp, oksijen eklenmesi ve su kaçağı bulan tesisatçı cihazdaki göstergelere de bakarak sorunun boyutunun ve sızma yerlerinde kılcal noktaları kimyasallar ile onarır.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA