Feyzullah Su Kaçağı Tespiti Anadolu Yakası Maltepe 49 ₺

Feyzullah Su Kaçağı Tespiti Anadolu Yakası Maltepe firmamız aynı gün içinde kırmadan cihaz, kamera , robot kullanarak su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası ekibimiz aynı gün içinde hizmet verecektir.

Maltepe Feyzullah Tesisat Sızıntısı Bulma

Feyzullah su kaçağı bulma uzmanları evlerin dışında meydana gelen ve oralardaki su çıkışlarının binalara geçmesi ve binanın duvarda kabarma gibi durumlarını net olarak inceleyebilir. Söz gelimi toprak altına döşenmiş borudaki sular apartman dışından başlayarak içlere doğru yol alması ile ıslatabilir. Genelde bodrumda bir tesisat sızıntısı mı var sorusu akla gelebilir. Yalnız mikro düzeydeki sesleri inceleyen sistemimiz ve bazı sızdırmazlık testleri ile dışarıdaki sorunu anlayabileceğimiz gibi mevcut bodrumdaki tüm hatların da sorunlu olup olmadığını net olarak ortaya koyabiliriz. Feyzullah Su Kaçağı Tespiti Anadolu Yakası Maltepe kaçak kontrol ve araştırma birimi olarak tuvalet, klozet içi atık su arıza tespiti işlemlerinde atık geçmekte olan tüm kanallarda araştırma yapıyoruz. Bunu kameralı olarak yapmamızdaki etken kırılma payının daha küçük olmasını sağlamaktır. Bir klozeti yana doğru çekerek kanal içlerini çok net görebiliriz. Alt kattaki banyonun tavanının sararması ve küflü, kokulu bir şekilde deforme etmesinin arkasında oradaki kaçakların bir etkisi olabilir. Sızan bölgeye eğer ekiplerimizde uygun görürse tamamen kaplayacak kimyasallar ile deneme yapılabilir veya son şık ise parça değişimi şeklinde yazabiliriz.

Feyzullah Su Kaçağı Tespiti Anadolu Yakası Maltepe olarak bu sene yine teknolojinin son sınırlarının tesisat dünyasına aktarılmış sistemlerini kullanıyoruz. Apartman sakinleri ile aranızda alt komşuya sızıntı sorunları varsa ve kimden geldiğini bilmiyorsanız, biraz muallakta kalmış konu ise bizleri aramalısınız, çünkü net sonuçları ortaya çıkarıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA