Caddebostan Su Kaçağı Tespiti

Caddebostan su kaçağı tespiti cihazlı tesisatçı firması olarak son teknoloji robot cihazlarla nokta tespiti ile su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Kadıköy semtine servisimiz mevcuttur.

Caddebostan Kaçak Su Tespiti

Caddebostan su kaçağı tespiti “odanın tavanında akıntı var” sorunlarında alakalı kata gidip araştırma yapabilir. Odaların yan taraflarında tesisat sistemlerinin olmadığını düşünelim. Sıvıların nereden geldiğini bilmiyoruz. Hemen termal kamera ile oradaki beton yüzeyler, merkezi ısıtma sistemler, petek boruları ve yüzeyleri kameralı su kaçağı tespiti ile araştırılır. Gökkuşağı gibi farklı renkler ile derecelerin ve özellikle alakalı sızıntıların yerlerini bulabiliriz. Onarım açısından zaman kaybı olmaksızın hemen harekete geçeriz. Caddebostan su kaçağı tespiti gece ve gündüz sürekli su sızıntıları ve sesler gelen binalarda kesin ve doğru diyebileceğimiz araştırmaları su kaçağı bulan firmalar ile yapmaktadır. Sert topraklar ile çevrelenmiş bahçedeki su hatlarındaki sızıntı yerleri veya betonarme binalardaki suyu devamlı kaçıran boruları anlamak için ses detektörü kullanır. Ses yapan borularda yerlerinin sabitlenmesini sağlar. Pek çok ses suyun içten akması ile açığa çıkar. Ama bazıları direkt borudan kaynağını alır. Oradaki netleştirmeler seslerin grafik ve rakamsal boyutları ile LCD ekrandan incelenmesi ile hemen anlaşılır. Örneğin 5 fayans kırılacak ise bunun 1 ile sınırlı kalması sizce de güzel değil mi?

Caddebostan su kaçağı tespiti banyonun zeminini kırmaya gerek kalmadan lağım boru tesisatında su kaçağı bulan tesisatçı olarak kameralar ile bakabiliriz. Plastik malzeme çok zorlanırsa küçük olsa başlayan çatlaklar genişler. Lakin kazı çalışması olmadan tuvalet kanalına uzunca kamera sarkıtırız. Hasarlı bölgeler net olarak görülmesi ile sağlam borulara asla dokunmadan onarım yaparız.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA