Ömerli Su Kaçağı Tespiti 49 ₺ 0216 612 55 90

Ömerli su kaçağı tespiti Çekmeköy cihazlı kırmadan robotla su kaçağı bulma ve tamir servisi için 02126 612 55 90 bizi arayınız. Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası Çözüm Merkezi firmamız aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde oluşan tesisat arızalarını bulup onarmaktadır.

Çekmeköy Ömerli Cihazlı Su Tesisatçı

Çekmeköy Ömerli su kaçağı tespiti kalorifer tesisatından alt kata su kaçağı veya odadaki nem kokusu nasıl giderilir, duvardaki ıslaklık nasıl ortadan yok olur gibi soru işaretleri için doğru aranılacak bir firmadır. Apartman rögar delinmesi, patlaması, sızması gibi durumlarda da parça değişimi yapmaktayız. Ömerli su kaçağı tespiti ile yan daireden, binadan gelen sular gibi durumlarda eğer atık kanaldan sızan problemden söz ediyorsak kameralı su kaçağı tespiti ile araştırmasını yapabiliriz. Örneğin, yan dairedeki komşunun tuvalet, lavabo, mutfak giderlerindeki katı ve atık suların sizin dairenize gelmesi gibi durumlarda ilgili daireye giderek sızan kısmı görebiliriz. Kamera ile incelemeler yapılması sırasında geçici boyayabilecek bir malzeme ile net olarak nereye sızdığını da görebiliriz. Örneğin, sizin dairenizde ıslak duvarın oluşması orayı kırmamız anlamına gelmez. İlgili komşunun hangi gider borusu sızdırıyorsa oraya ulaşmak için yerini saptarız ve adım atarız. Ayrıca banyo musluklarının az akması, tuvalet kullanımından sonra alt kata sıvı atık damlaması gibi sayısız türdeki sorunlarınız için bizleri kesinlikle aramalısınız. En mantıklı ve doğru tedbirler, kararlar firmamızca alınarak binanızı korumak için elimizden ne geliyorsa yapacağız.

Ömerli su kaçağı tespiti ile banyo musluğunda su sızıntısı yaşanması, ek parçalarının hatalı olması, banyoyu ve duvarı ıslatması gibi durumlarda bizimle iletişime geçmeye ne dersiniz? Ayrıca musluğun bağlantılı olduğu şebeke borusuna yönelik havalı basınç yöntemi ile bazı testler uygulayarak sağlamlığını kontrol edebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA