Tuzla Aydıntepe Su Kaçağı Tespiti

Tuzla Aydıntepe su kaçağı tespiti firması olarak kameralı robot cihazlarla nokta tespiti yaparak su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Tuzla semtine servisimiz mevcuttur.

Aydıntepe Kaçak Su Tespiti

Tuzla Aydıntepe su kaçağı tespiti musluk, bataryadan devamlı su gelmesini onaran firmadır. Sürekli, devamlı su akıtan musluk, bataryayı onarmak, tamir etmek için iç aksamdaki parçaları tek tek kontrol etmek gerekir. Su kaçağı bulan tesisatçı kireç ve çapaklanma gibi etkiler nedeni ile conta veya iç gövdede bazı arızalı, suyu tutamayacak duruma gelmiş su boruları olabilir. Doğru sıralama ile kontrol ederek tamir edilmesi için bizi arayınız. Tuzla Aydıntepe su kaçağı tespiti musluk, batarya su tesisat arızası onaran firmadır. Kireçli, kirli, paslı su akıtan musluk ve bataryayı su tesisatı onarmak, temizlemek için özel kimyasal temizleyici çalışmalarımızda vardır. Kireçlenmiş, paslanmış su borusunun içini yıkayarak tüm kirleri dışarı alabilir ve berrak su akıtmasını sağlayabiliriz. Bazen ise galvaniz veya farklı metal su borularının paslanması ile erimeye başlaması ve su kaçırması durumları bile olabilir. Özellikle basınç testleri ile su kaçıran boru, galvaniz su borularının yerini hatasız kırmadan bulma işlemleri tarafımızca yapılmakta olup, çıkan sonuçlara göre ustalarımız en doğru kararları alacaklardır.

Tuzla Aydıntepe su kaçağı tespiti sıhhi şebeke su borusunda kaçak araması yapan firmadır. Tıkalı su borularını su kaçağını kırmadan açan firma olarak ayrıca kameralı su kaçağı tespiti sistemleri ile sıcak suyu taşıyan ileten su borularında termal alıcılar sayesinde kaçak araması da yapabiliriz. Kalorifer tesisatında, zeminden ısıtmalı su tesisatında kaçak var, su akıtıyor gibi sayısız sorunlarda zarar vermeden araştırma ve garantili onarım için bize danışınız.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA