Su Kaçağı Tespiti Anadolu Yakası

Su kaçağı tespiti Anadolu Yakası firması mı arıyorusnuz , Çözüm Merkezi İstanbul geneli su kaçağı tespiti servisi vemektedir. Kameralı görüntüleme cihazlarımızla etrafı kırıp dökmeden sadece sorunlu bölgeyi tespit ederken gereken onarım işlemlerinide garantili olarak yapmaktayız.

Anadolu Yakası su arıza tespit firmamız gelişmiş cihazlara sahip olduğundan sorunlu bölgeyi kısa süre içersinde bulmaktadır. Tesisat su kaçağı tespiti gelişi güzel yapılırsa sonrasında ağır onarım maliyetleri çıkartmaktadır. Firmamız su sızıntısı oluşumlarını alanında uzman su tesisatçıları tarafından kameralı tespit servisleri vermektedir.

İstanbul Anadolu Yakası servisi sağlayan gezici servis araçları bulunan tesisat firmasıyız.Teknolojiyi yakından takip eden firmamız internet üzerinden servis vermektedir ve Avrupada var olan tesisattaki teknolojik gelişmleri yakından takip etmekteyiz. Kullnılan teknolojiyi bizde en üst seviyede kullanmaktayız. Su kaçağı tespiti için bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA