yakacık su kaçağı tespiti

Yakacık su kaçağı tespiti firması olarak evlerde tesisat borularında meydana gelmiş olan su kaçaklarını kameralı robot cihazlarla kırma dökme yapmadan noktasal tespit yaparak su arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Su kaçağı bulma işlemini son teknoloji cihazlarla yapmaktayız. Su kaçakları eskiden geleneksel yöntemlerle onarılırdı. Su kaçağı bulunana kadar evde kırılmadık yer kalmaz bu da sizleri maddi ve manevi açında zarara uğratırdı. Teknoloji sayesinde banyo , tuvalet ve lavabolarda meydana gelen kaçağı noktasal tespit yaparak kaçağın nereden olduğunu hızlıca bulup su arıza tespiti servisi veriyoruz.

Yakacık Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Kartal Yakacık su kaçağı tespiti test pompası , ses dinleme cihazı , termal kamera ve kameralı robot cihaz kullanan firmadır. Her cihazın kullanımına özen gösterilmelidir. Çünkü bir cihaz ne kadar özenle ve itinayla kullanılırsa kaçağın bulunma süresi o kadar hızlı ve kolay olur. Temiz su da bulunan kaçağın yerini bulmak kolaydır ama atık su da bulunan kaçağı bulmak biraz işi zorlaştırır ve daha maliyetlidir. Temiz suda kameralı cihazı tesisata gönderdiğimiz zaman suyun berraklığı ve temizliğinden dolayı monitörden kaçağın nerede olduğunu direk  görebiliriz. Atık sudaki kaçak ise pis su ve bulanık olduğu için temiz su da olduğu gibi direk gözükmez. Ses dinleme cihazları ve test pompası sayesinde atık suda ki kaçakta uzun sürmeden direk bulunur. Su sızıntısını bulduktan sonra ise kameralı su kaçağı tespiti ustalarımız sizlere yerinde onarım fiyatı vereceklerdir. Sizlere uygun bir fiyat söylemeleri dahilinde isterseniz bize isterseniz başka bir firmaya onarımını yaptırabilirsiniz.

Yakacık su kaçağı tespiti garantili bir şekilde tespit ve su kaçağı onarımı yapan firmadır. Su kaçağı onarımı yaptığımız yer 1 yıl boyunca garantilidir. Su kaçağı bulma fiyatları piyasadaki en uygun bulma firmalarından bir tanesidir. Onarımını yaptığımız yer tekrardan sızıntı yaparsa ücretsiz olarak servis vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA