Ümraniye Şerifali Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Şerifali su kaçağı tespiti yapan robot cihaz makinalı tesisatçı olarak kırmadan dökmeden su kaçağı bulma ve tamir servisi veriyoruz. Su kaçağı tespiti Anadolu yakası şubemiz olan Ümraniye semtine aynı gün hizmet veriyoruz.

Alt kata su kaçağı mı var ? Komşunuzla aranız açılmasın cebinizden fazla paralar çıkmasın su kaçağı bulma cihazları ile nokta atışı tespit garantisi veriyoruz. Çözüm Merkezi İstanbulda hizmet veren en büyük tesisat firmasıdır.

Şerifali Robot Cihazlı Su Kaçak Tespit

Ümraniye Şerifali makinalı su kaçağı tespiti uzun sürmeyecek ve işlemin tesisatçının gelmesi ile aynı günde bitirilmesi gibi hedeflere sahiptir. Elbette bunun yanında sorunların eksiksiz çözümleri için test bakımından üstün sistemleri su kaçağı bulan firmalar olarak getirmekteyiz. Lağım su sızıntıları evin hangi lavabosundan, tuvaletinden geldiğini anlamak için kameralı su kaçağı tespiti çok idealdir. Parmak boyutunda bir aparatta kamera lensi yer alır ve biraz uzunca diyebileceğimiz kablo ile sarkıtılarak oradaki tüm kırılma yerlerini buluruz. Ümraniye Şerifali su kaçağı tespiti eksiksiz tam yeri bulunabilecek su kaybı yapan bina, ev, ofis, iş yeri su borularında onarımlar yapmaktayız. Banyo zemininin su içinde kaldığını düşünün. Her yerde su var. Fayansın hepsini veya birçoğunu ilk aşamada kırmak sizce mantıklı mıdır? Suyun borudan akmasına izin verir ve oradaki ses dalgaları bakımından akustik detektör ile bazı sesleri duyarak ve cihaz verileri ile yerlerini tam buluruz. Sızan kısmın birkaç tane veya bir tane yeri bile olsa bu işitme cihazı ile yerlerini saptarız. Kırılacak fayans sınırlı kalır. Kırdığımız yerde direkt tazyikli su çıkışlarını görebilirsiniz. Onarımlarda hem boruyu hem de kırılan fayansı tamir edebilecek, yenisini takabilecek olan bir ekibe sahibiz.

Ümraniye Şerifali su kaçağı tespiti petekteki sıcak suyun betona akması, betonun içinin petek suları ile ıslanması, dolması dahil hepsi için Şerifali cihazla su kaçağı bulan tesisatçı uzmanlarımız termal cihaz araştırması yaparlar. Bu sistem ile akıtan peteklerdeki su kayıpları bulunduğu gibi içten metallerdeki su kaybı olan kısımları onarabilecek olan kimyasallar ile sızıntıları da yok etme adımını gerçekleştirebiliriz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA