kısıklı su kaçağı tespiti

Kısıklı su kaçağı tespiti ekipleri aynı gün hizmeti 99 TL ye vermektedir 0216 612 55 90 dan bize ulaşabilirsiniz. Su kaçağı tespiti anadolu yakası Beykoz kısıklı semtine aynı gün hizmet veriyoruz.

Su kaçağı cihazlı tesisatçı

Beykoz kısıklı su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak konuyu net şekilde biliyoruz. Hangi sistemde ne gibi problemler çıkabilir ve onları nasıl önleriz gibi vakalarda her iki boru sistemi için ve tesisat birimlerine ilişkin detayları fazlasıyla biliyoruz. Sektörde öncü olan Çözüm Merkezi ile gözünüz asla arkada kalmasın.

Kısıklı su kaçağı tespiti çalışmalarımız esnasında biraz büyük çaplı atıklara ilişkin problemleri de yazarsak güzel olacağını düşünüyoruz. Her apartmanda 3-4 ve belki daha fazla daire olacak şekilde düzenek vardır. 20-30 katlı ve daha yüksek apartmanların yer aldığı bir ülkede yaşıyoruz. Binalarda sürekli tuvalet, lavabo, banyo gibi alanlarda atıklar gelir ve bunların hızlı şekilde tahliye edilmesi gerekir. Özellikle tuvalet giderleri biraz daha geniş olup apartmandaki ilgili katlarda belli yerlerde kolon şeklinde hatlar döşenmiştir. Bu borudaki sızdırma atık suyun dışarı akması ve alt katlara doğru ilerlemesi gerçekten tüm dairelerde olanların istemeyeceği bir koşuldur. Bu tipte büyük bir kaçağın sebeplerini yazmak usta bir tesisatçıya yakışır ve birkaç madde ile hızlıca açıklayalım. Atıklar bazen gürül gürül değil de az şekilde akıyorsa ve bu tüm gün değil sadece bir zaman devam ediyorsa terleme var demektir. Muflu ağzının çıkması, çatıda özellikle borunun havalık kenarlarının içine yağmur suyu düşmesi bir ihtimal soruna neden olabilir. Ayrıca çatıdan çeşitli tuğla ve kiremit parçaları, çeşitli kuş ve benzeri cisimlerin düşmesi zamanla orada hasar oluşturabilir. Muflu birleşim kısımlarına mutlaka conta konulması gerekiyor ve bu unutulmuş olabilir veyahut o conta yerinden çıkabilir. Kısacası apartmandaki istenmeyen bu derece ağır olan kokuları yok etmek için biz buradayız ve göreve hazırız.

Kısıklı su kaçağı tespiti çalışmaları bitirilince farkı hemen anlamaya başlarsınız. Tesisat kullanımı hiçbir şekilde problem içermez ve kaçakları durdurabiliriz. Ayrıca beton içine geçmiş su miktarı zamanla kuruyacak ve eviniz eski hale dönecektir.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA