Kadıköy

kadıköy su kaçağı bulma

Kadıköy su kaçağı tespiti için arayabileceğiniz bir servis noktanız artık var. Kırmadna dökmeden boruları sökmedne Kadıköy su kaçağı bulma cihazları ile yapılan tespitlerde nokta atışı yapmaktayız. Sadece temiz su değil tüm su tesisatı geçen noktaları ve izolasyon kaçaklarınıda bulmaktayız.

Size ucuz fiyat verip sitelerine yazan firmalarda kamera sistemi yoktur. Gider borularına bakamazlar böylelikle ucuz fiyat vererek servis vermeye çalışırlar. Yapılan işe asla fatura kesemezler geri dönüş servislerinide ya yapmazlar ya da ayrı ücret talep ederler.

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

su kacagiBelki sizin başınıza ilk kez geliyor böyle bir durum ama biz su kaçağı mağdurları ile her gün iletişim halindeyiz. Firmamız diğer firmalara oranla daha profesyonel olduğu için ve gereken cihaz sistemleri fazla olduğu için en önemlisi işin hakkını verdiğimiz için ücretimiz o firmalardan biraz daha fazladır. Az ücret alıp sonuç odaklı çalışmadıktan sonra değerinde ücreti alıp tam tespitlerle alnımızın akı ile Kadıköy su kaçağı tespiti servisleri vermekteyiz.

Su Kaçağı Bulma Kadıköy

Kadıköy semtine veridğimiz aynı gün servislerle ve yaptığımız nokta atışı tespitlerde başarı elde etmekteyiz. Kadıköy su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak 1998 yılından günümüze servislerimizi sürdürmekteyiz. Yapılan tespit ve onarımlar garantimiz altındadır.

Su kaçakları sorunu genelde alt komşunun tavanına su damlamarı ve küflenmeleri şeklinde başlamaktadır. Mağdur olan komşu kapınıza geldiği anda ancak anlayabilirsiniz tesisatta bir sorun olduğu çünkü su yer çekimi etkisi ile yüzeye çıkmadan alt komşunun tavanına inmektedir. Eğer sizde böyle bir durumla karşı karşıya kaldıysanız ve evinizi komple kırdırmak istemiyorsanız bizi arayarak kameralı tespit imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Kadıköy Su kaçağı Servisi

su kacagi tespitiKadıköy su kaçakları bulma ve onarma servisi tüm mahallelere ve semtlere servis imkanı sunmaktadır hatta Anadolu Yakası’nın tüm noktalarından bizi arayabilirsiniz. İletişim bilgilerimizdeki telefon numaralarından bizi arayarak su kaçakları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ev ve iş yerlerine servislerimiz vardır. Tespit ücretini öğrenmek için mutlaka bizi arayınız. Ev ve iş yerlerine göre fiyat değişimi olmaktadır bu yüzden fiyat paylaşımını sitemizde yapmıyoruz.

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA