Tuzla Su Kaçağı Tespiti

Tuzla su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı servisi , hiç bir yer kırılmadan bilgisayarlı görüntüleme cihazları ile kaçak olan boruyu buluyoruz. Tuzla için hizmet veriyoruz aynı gün servis imkanı ve uygun fiyatlara hizmet veriyoruz.

Tuzla Su Kaçağı Bulma Cihazlı Tesisatçı

su kacagi tespiti

Su Kaçağı Bulma cihazlarımız ile tüm tesisat kontrol edilerek ihtimallere yer bırakılmaz çünkü yapılan tespit ve onarımlar bir yıl boyunca firma garantisi altındadır.

Tuzla su kaçak servisi cihaz kullanımı yapan tesisatçı ustamız sizleri kırıp dökme derdinden kurtararak ekonomik fiyatlarla su sızıntısı tespiti yapmaktadır.

Alt kata su kaçağı var yerini bulamıyor musunuz ? evi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz , kombi sürekli su mu eksiltiyor , duvarlar mı kabardı hepsi ve daha fazlası için bizi arayın yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile tuzla su kaçağı sorunlarına çözüm üretmekteyiz.

Yorum Yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Dikkat !

Evinize veya iş yerinize ucuz diye çağırdığınız firmalar uyduruk cihazlı ve sağdan soldan kahveden topalama elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu firma gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Yaşayacağınız her hangi bir problemde geri servis almanız zor olacaktır.

Firmamız Çözüm Merkezi servis verdiği her yere kendi sigortalı çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak problemler 1 yıl garantili ücretsiz servis verilmektedir.

ÜCRET TARİFESİ

Su Kaçağı Tespiti : 99 ₺

Plastik Boru Tamir : 49 ₺ - 99 ₺

Pimaş Tamiri : Yerinde verilir.

Servis Ücreti : 49 ₺

 

 

petek temizliği
0216 612 55 90 TIKLA ARA