anadoluhisarı su kaçağı tespiti

Anadoluhisarı su kaçağı tespiti elemanlarımızın yetenekli işçiliği ile evinizdeki su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma  petek temizliği ve daha pek çok konuda yardımcınız olabiliriz.

Anadolu Yakası Su Kaçağı Tespiti

Anadoluhisarı su kaçağı tespiti hizmetlerimizi asla geciktirmemeniz gerekir. Çünkü suyun toprağa düşmesi gibi beton da bir süre içinde suyu hapsedecek fakat zamanla yer çekiminden dolayı tavandan akma şeklinden kendini belli edecektir. Ayrıca rutubet ve nem olan kısım zedelenmiş ve çimento malzemesinin kalitesi düşmekte olduğu bilinmelidir. Deprem sırasında yada evde bazı ağır eşyaların düşürülmesi, zeminde matkap ile çalışmanın bu koşulun düşünülmeden uygulanması ciddi olarak binada zarar yol açabilir. Ayrıca çeşitli solunum hastalıkları, romatizma rutubetli olan yani tesisat kaçağı bulunan binalarda kalan aileleri tehdit edebilir.  Anadoluyakası su kaçağı tespiti işlemleri departmanı olarak binanızda yeni oluşmaya başlayan yada çok ileri safhalara kadar uzanan kritik düzeydeki kaçakları bile teşhis edip ortadan kaldırabiliyoruz. Örneğin, kombi bir sıcak su borusu ile tüm tesisatlara akışın olmasını sağlar ve kombide herhangi bir sorun olmadığı zaman sıcak su da az geliyorsa kaçak olabilir. Kombinin borusundan başlayarak incelemeyi devam ettiririz. Duvar arkasından boruların geçmesi asla sorun değil termal kamera bu iş için üretilmiştir ve yüksek sıcaklıktaki suyun beton arkasındaki derecesini ve nereye gittiğini görerek hangi borudan kaynaklandığını hemen bulabiliyoruz.

Anadoluhisarı su kaçağı tespiti olarak sağlığınızı düşünün ve sadece binaya olan zararı değil, su faturalarının artması, tesisatın zedelenmesi, komşularınızla çeşitli tartışma ortamlarının oluşması şeklinde hadiseleri kim ister ki? Bugün bizi arayın ve hemen araştırmaya başlayalım.

Be the first to comment

Leave a comment

0216 612 55 90 TIKLA ARA